Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rada od ciotki klotki

Te które chcą związku ale nie mają, jesteście same bo

Polecane posty

Gość rada od ciotki klotki

chcecie aby to wam się po prostu "przytrafiło", wasz błąd jest taki że CZEKACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rady ciotki klotki to tylko można dawać wujkowi tygrysowi. Jeśli tkwisz w iluzji myśląc że aktywne szukanie gwarantuje ci szczęśliwy związek to lepiej dla samej siebie z niej wyjdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto mówi o gwarancji? gwarancje to masz tylko co do śmierci i podatków, reszta to codzienne branie RYZYKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz dostać dostaniesz. Nawet leżąc w piwnicy przykryta kartoflami. Przysięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o prawda, nic nie robią nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj wybor i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam, działałam a tylko cierpię. Rada Ciotki Klotki jest przereklamowana. Już nic nie będę robiła, mój cel to pokochać siebie całym sercem i być ze sobą szczęśliwa. Sam się rodzisz i sam umierasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś hahaa , dobre :D ale to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moj wybor i dlatego Zgłoś Twój wybór więc narzekać nie masz na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja robiłam, działałam .... >>> gdzie? co takiego? jak? ile razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekanie na cokolwiek jest głupota. Po prostu żyjemy. Bez ciśnienia w gaciach. To że chce nie znaczy że będę robić z siebie desperatke i latać z miejsca w miejsce i poszukiwać. Takie coś nigdy nie popłaca. Zapytaj desperatki z kafe. Ciotka klotka wujek tygrys cioci d**e wygryzl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś hahaa , dobre smiech.gif ale to racja o nie racja tylko kompletne bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie bzdury dla mnie rzeczywistośc znaleziono mnie nawet w szafie a specjalnie tam się schowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś .... ale JESTEŚ desperatką i musisz się do tego tylko przyznać ( jak alkoholik w AA ), nic w tym złego, ale udawać że tak nie jest to oszukiwanie tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no na pewno. Skąd wiesz? Proszę uzasadnij bo pieprzenie takich rzeczy bez pokrycia nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo dałaś się znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaśniej można? Nie mam ochoty na domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zagadywalam i proponowalam cokolwiek to zaden facet sie nie skusil nigdy. NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, na nic nie czekam, jetem sama bo mnie zaden nigdy nie chcial po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rada od ciotki klotki dziś Nie jestem desperatką,aby za facetem latać,nie upadłam jeszcze na głowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zagadywalaś i proponowałaś nieodpowiednim dupkom, to teraz zagaduj i proponuj NORMALNYM i SPOKOJNYM dla odmiany i zobacz jakie rezultaty, zamiast twierdzić że brak rezultatów jest stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce modelki
gość dziś Jak zagadywalam i proponowalam cokolwiek to zaden facet sie nie skusil nigdy. NIGDY. > ile SZTUK zagadałaś? 1 czy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za facetem tez nie mam zamiaru a jak ktorys z adoratorow podpadnie to niech idzie w diably sobie :P haaha :D problemow z facetem w zwiazku nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego kobieta ma facetów zagadywać? Co to za moda? Chyba powinno być odwrotnie-gdzie Wasz testosteron,Panowie? A może współcześni mężczyźni są tak leniwi,że zagadać pierwszemu do kobiety im się już nie chce! Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek lolek
gość dziś a czemu ma facet ciebie ciągle zagadywać? co w tobie takiego nadzwyczajnego że ma akurat wybrać ciebie do zagadania?? Jest równouprawnienie, o które to wy kobiety tak gorliwie walczyłyście, więc moda na to aby to facet zagadywał zakończona. Teraz jest RÓWNOŚĆ, więc i ty zagaduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równość widzicie tylko wtedy gdy jest wam to na rękę natomiast gdy coś już wam krzyżuje plany w wykonaniu kobiet to się równouprawnienie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu nie tak
bzdury, to kobiety chcą wszystkie przywileje DAMSKIE plus jeszcze MĘSKIE, i nawet wtedy nie są zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mam pomysł: nie będę dłużej czekać tylko wejdę na forum i zacznę wmawiać facetom, że powinni mnie zaczepiać a poza tym to po 30-tce i tak nikt lepszy ich nie zechce ;-). Może to zwiększy moje szanse. Tak z 20 postów dziennie wystarczy na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość określ swoją strategie
gość dziś Ale DLACZEGO oni mają ciebie zaczepiać? Jesteś taka wspaniała? Bo chyba na wygląd, po 30stce, nie masz zamiaru "łapać" facetów, bo to by już było mega załosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o równouprawnienie chodzi tylko Panowie zrobili się wygodni i leniwi. Wszystko chcą mieć na tacy podane i kobieta też ma sama ich zagadać. Ja tam o równouprawnienie nie walczyłam i nie zamierzam za "leniwcami" ganiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×