Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Irytujące zachowanie

Polecane posty

Gość gość

Cześć mam pewien problem, mianowicie zerwała zemną dziewczyna chciałbym do niej wrócić ale sam już nie wiem co mam robić i jak jej to pokazać. Usłyszałem od niej zejestem natrętem ze mnie nienawidzi, poblokowala mnie wszędzie ze nie mam się z nią nawet jak skontaktować. Powiedziała ze już nawet nie tęskni zemną ze jej jest tak dobrze, od rozstania o wszystko musiałem się prosić zadzwoń wyjdź dosłownie o wszystko. Teraz tak obrosła w piórka ze wydaje się jej ze nie wiadomo kim jest. I tutaj pojawia się pytanie do was jak to wszystko odbierać skoro raz mówi tsk żebym dał jej czas żeby to sobie przemyślała a za jakiś czas mówi ze mówiła to specjalnie żebym się odczepił, mówiła tez ze nie będzie fo mnie dzwonić a jak napisze SMS żeby zadzwoniła to dzwoni co prawda to są krótkie rozmowy bo się zaraz chce rozłączać bardzo mnie to irytuje bo wszystko robi tak jakby z łaski już sam nie wiem co jej powiedzieć żeby wiedziała ze mi zależy bo co jej to mówiłem to słyszałem ze nie chce tego słyszeć żebym dał jej spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma cię w doopie, nie widzisz tego? Olewa cię, zrozum to wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku to jakaś popiertolona niedojrzała dziewczyna. Odpuść! Ma cie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popiertolony to jest autor, ma problem ze zrozumieniem prostego przekazu „z nami koniec”. Nie dociera, że do związku potrzebne są dwie osoby i wychodzi z założenia, że jeśli jemu zależy, to ona ma z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przekazu tylko jak raz mówi tak a raz tak to co można powiedzieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Usłyszałem od niej zejestem natrętem ze mnie nienawidzi” x Masz do siebie odrobinę szacunku? Po takich słowach zamierzasz się szmacić czy odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tyle za nią latałem ze już tego żałuje bo teraz mi się odpłaciła za to ze się starałem ja odzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczy prawik jak doradza ahaha :-D Pryszczate to prawiczysko a jak fajnie doradza :-D W kompie to przeczytałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dociera do Ciebie, że ona nie chce, czy nie bardzo? Że blokowanie kogoś oznacza niechęć do kontaktu, a nie jest zaproszeniem? Dziewczyna wyraźnie chce się od Ciebie odskrobać, jeśli nadal będziesz ją prześladował możesz mieć sprawę o stalking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja nie jestem zwolennikiem takiego zrywania znajomosci z dnia na dzień a ona mam wrażenie ze się tym bawi bo stawi warunki cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wyobrażasz sobie zrywanie znajomości jeśli nie z dnia na dzień? Zaryzykuj i nie odzywaj się przez tydzień, jeśli sama się odezwie to znaczy, że jej zależy, jeśli nie to poczekaj kolejny tydzień i tak do skutku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Chce tak zrobić ale od miesiąca cały czas męczę i męczę i za każdym razem sobie mówię ze to ostatnia wiadomość jaka napisze i ona chyba coraz bardziej utwierdza się w tej decyzji i coraz bardziej jest opryskliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie tez mi powiedziała gdybym odpuścił na początku to byśmy wrócili do siebie a teraz utwierdziłem ja w jej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna go walnąć mocno młotkiem w łeb, może wtedy by zrozumiał co znaczy słowo: spi/erd/alaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zachowanie jest irytujące. Nie rozumiesz odmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj! Daj sobie spokój kolego! I nawet jak wróci to co ?? Chcesz się meczyć z taką dziewczyna ? A jak znów ci coś takiego zrobi ?? A jak ktoś jest i dlatego tak się zachowuje ?? Chcesz poprawiać po kimś ?? Zobaczysz że nic z tego już nie będzie i za jakiś czas się będziesz wstydził że dałeś sobie jej tak na głowę wejść. Stanowczy ty to widzę że nie dorosłeś ;-) To co ty mu doradzasz to są zwykłe gierki a w poważnym związku dwojga dorosłych ludzi nie powinno się w ten sposób postępować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w podobnej sytuacji i też dałem ciała TAK JAK TY tyle że u mnie sprawa była bardziej skomplikowana. Nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intrygujące co tu jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer to już na pamięć znam powiedziałem tez ze zablokuje jej numer tsk jak ona to zrobiła bo mówię ze to już nie jest ani śmieszne ani żałosne ile można prosiłem Przemyśl dla mnie sprawa jest już załatwiona, jak dziś powiedziałem jej żeby wyszła zemną porozmawiac żeby to zakończyć jak normalni ludzie to nie chciała a jak wyszła to 5 minut bo coś powiedziałem co ja uraziło i do domu i ten tekst teraz dasz mi już spokój ja nie wiem jak tak można grać na uczuciach 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DlaxZefo nie warto chce aby zrozumiała ze ja kocham i ze mi zależy a ona gdzie to ma. W. Du**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega mądrze prawi. Nie warto jak tak już jest po między wami. Gdybyś miał z nią kredyty, dziecko to można by było cie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona nie ma już żadnych uczuć w stosunku do ciebie. Czy ty nie możesz tego zrozumieć? Człowieku, zastanów się nad sobą i zgłoś się do szkoły specjalnej dla dzieci z upośledzeniem umysłowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie ma. Ale ona też powinna to trochę w inny sposób załatwić a nie jak smarkula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załatwiła jak załatwiła.I to zamknęło sprawę. Zapomnij, człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ja tez zwalilem ale ze chce to naprawić to jest powód żeby tsk mnie traktować niepotrzebnie się płaszczyłem przed nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku.rwa, człowieku - nie ma czego naprawiać. To istnieje tylko w twojej pustej głowie. Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe odpowiedzi niektóre są aż się czytać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to twoje zachowanie jest irytujace. Laska mowi ci wprost ze ma cie w d/u/p/i/e a ty spotkajmy sie, zakonczmy to po ludzku, piszesz do niej jak jakiś natręt ja prdl, też bym sie wku/r/wila... co, ma ci w twarz dać albo gownem wysmarowac zebys zrozumial ze cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×