Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śniła mi się dziś była i obecna miłość.

Polecane posty

Gość gość

Dziwny to był sen. Najpierw widziałem tą obecną jej twarz i byłem zadowolony potem ona zaczęła się na twarzy zmieniać, robić podobna do byłej aż w końcu stała się nią. Byłem zawiedziony. Nie rozumiem tego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialem tylko mi śnilo sie ze bylem umówiony z tą nową a po drodze spotkalem byłą zaczelismy gadac i dopiero pozniej zorietowalem sie ze gadam nie z tą z ktorą sie umówilem tyle ze to bylo rok temu od tamtej pory zerwalem z tamtą dziewczyną i tak byla tylko po to zeby zapomnieć o byłej ale tez sie zastanawialem dlaczego akurat w taki sposob mi sie przyśnily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne bo ja mialem podobnie snilo mi sie ze idziemy do klubu ze znajomymi i moją nową dziewczyną przed wejsciem byl tlum ona sie wepchnela powiedziala ze poczeka na nas przy stoliku ale jak weszliśmy przy stoliku siedziala moja była mialem pare takich snow az w koncu wrocilem do bylej chociaz rozstalismy sie na dwa lata i kazde z nas bylo w innych zwiazkach teraz jestesmy juz 5 lat razem ale do tej pory nie wiem skad takie sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialem taki sen i tez wrocilem do byłej,snilo mi sie ze obecna dziewczyna zadzwonila do mnie widzialem jej numer na wyświetlaczu slyszalem jej glos w telefonie chciala zebym zszedl na dól bo na mnie czeka ale przed domem stała była dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko sny nie ma co sie nad tym zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nic ja jestem 7 lat w zwiazku szczęsliwym a ciagle śni mi sie była chociaz w ogole o niej nie mysle wyprowadzilem sie wiec nawet jej nie widuje a pomimo tego dalej mi sie śni i to wlaśnie w taki sposob ze widze na ulicy moją obecną dziewczyne z moim psem na smyczy podchodze do niej im jestem blizej tym bardziej ona zmienia sie w moją byłą najgorsze ze ja sie z tego ciesze zamiast byc złym czy obojętnym innym razem śnilo mi sie ze jechalem autobusem z moją obecną dziewczyną odwrócilem sie a obok stała moja była jak spojrzalem do tylu to mojej obecnej nie bylo w autobusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja tez to mam dwa lata od rozstania pol roku w nowym zwiazku a byla dalej mi sie śni tylko ta jedna Marta a bylych mam 3 ciesze sie ze z tego co widze nie tylko mnie byla odwiedza w snach tak samo jak u was zawsze w towarzystwie obecnej dziewczyny nigdy nie przysnila mi sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie to śni i zawsze jest tak ze widze obecną ktora zmienia sie w byłą nigdy mi sie nie przysnilo ze naprzyklad kloce sie z była albo ze gdzieś ją widze tak poprostu zawsze to samo obecna zamienia sie w byłą ostatnio śnilo mi sie ze jechalem samochodem z bratem ktory siedzial obok na fotelu pasazera z tylu moja dziewczyna ale jak popatrzylem w lusterko to z tylu siedziala moja była weronika ja prowadziłem ona gadała z moim bratem paranoja jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja kocham nową, a do byłej nic już nie czuje. Zero, null.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to jakaś przenosnia, może podświadomie przypisujesz obecnej cechy byłej np., nie widzisz jej prawdziwego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam nic do bylej nie czuje nie mysle o niej minelo juz duzo czasu nie widuje jej a i tak mi sie śni sam nie wiem dlaczego i skad w tych snach zawsze jest moja obecna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic do niej nie czujesz a jednak twoja podświadomosc z jakiegos powodu podsuwa ci ją we śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 ja tak mialem szukalem w nowej cech byłej podobnego poczucia humoru patrzenia na świat twardego charakteru niestety nowa pomimo tego ze była przemiłą fajną dziewczyną i nie bylo sie do czego przyczepić to zaczynala mnie nudzić przez co ja mialem wyrzuty sumienia bo dziewczyna naprawde byla super tylko że ,,, no właśnie nie wiadomo co chyba zabraklo tej iskry tego co dawala mi była z ktora mozna sie bylo śmiać do łez i kłocić aż wrzało byla najlepszym przyjacielem a do tego świetną laską i dlatego jak pisalem wyzej rozstalem sie z nową moja była po jakimś czasie rozstala sie ze swoim facetem i chyba po pol roku wrociliśmy do siebie i to byla najlepsza decyzja o dziwo tamta z ktorą zerwałem wcale mi sie nie śni chociaz serio mialem poczucie winy przy rozstaniu bo sam nie wiedzialem co jej powiedzieć ze jest super tylko ze jest tak miałka i nijaka ze umre przy niej z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam takie sny chyba nie ma co sie nad tym zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sen to drzwi do świata podpowiedzi.Każdy ma indywidualną podpowiedź i interpretacje. Trzeba tylko dobrze ten sen rozwiązać A dowiesz się o co chodziło i jaką wskazówkę ci przyniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof Kolumb miał sen o wszechświecie i dzięki niemu wiemy jak wygląda. Ajsztajn miał sny ze wzorami tak samo jak ten od tablicy mendelejewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo się leczylem z byłej ale sie udalo. Na 100% wiem że kocham nową a tamta to przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś z nią w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i dlatego to się za mną ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nas ma jakiegoś byłego/byłą i nikt o nich nie pisze. A Ty nie dosyć, że o niej piszesz to jeszcze o niej śnisz. Chciałbyś, żeby to była przeszłość ale nie jest. Jak przestaniesz o niej myśleć, śnić to i przestaniesz pisać i wtedy możesz stwierdzić, że to przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialem 3 byle a śni mi sie tylko jedna i to od 2 lat chociaz jestem w szczęsliwym związku nie mam pojecia dlaczego tak jest ostatnio byłą widzialem pol roku temu i to z daleka nie utrzymujemy kontaktow a sny są ,teraz jak sie zastanawiam to z moją pierwszą byłą znam sie do tej pory kumpluje sie z jej bratem czesto ją widze i logicznie to ona predzej powinna mi sie śnić ,druga była tez mi sie nie śniła ,z trzecią jest problem i to od 2 lat ,obecnej dziewczynie nic o tym nie mowie bo i po co jeszcze wymyśli sobie ze tamta coś dla mnie znaczy i jak jej udowodnie ze nie mam wpływu na to co mi sie śni nie myśle o niej nie widuje jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:44 jeżeli nie byłeś z nią w związku to dlaczego nazywasz ją swoją byłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłą miłością, nie dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inna interpretacja snu jest taka, że obecna okaże się podobna do byłej i będziesz tym zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×