Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SlimTeam

Jak schudnąć i nie tylko

Polecane posty

Gość SlimTeam

Hej wszystkim przyszłym uczestniczka rozmowy ! Jestem na diecie już od 14 lutego i bardzo brakuje mi takiego forum gdzie dziewczyny będą wymieniać się pomysłami, przepisami i swoimi historiami. W grupie siła! Ja obecnie wazę ok 71,5 kg przy wzroście 169cm lecz ostatnio ważyłam się w poniedziałek ponieważ sprawdzam co tydzień. Schodzę z wagi 90kg a moja wymarzona waga to 58-59. Zapraszam wszystkich chętnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam już róznych diet, ale zawsze podjadałam w trakcie i w efekcie nie chudlam nic. Teraz zamawiam sobie dietę pudełkowa optimal fit na której jestem już trzy miesiące i w końcu chudnę! Nie chodze już na zakupy, bo wystarcza mi to, co dostaje od nich, nie podjadam, bo nie mam co, chodzę syta i świetnie się czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo byłam przeciwniczką stosowania tabletek wspomagających odchudzanie. Zmieniło się to w momencie kiedy po ciąży nie mogłam schudnąć. Wtedy zdecydowałam się na zastosowanie Foeverslim.W trzy miesiące zrzuciłam wszystkie nadprogramowe kilogramy które zostały mi po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konradkondziu33
Jeżeli chcecie schudnąć, nauczyć się pływać albo znaleźć wymarzone miejsce do ćwiczeń to skorzystajcie z aplikacji https://www.gymeo.pl Generalna zasada jest następująca: musisz zmusić się do regularnego wysiłku fizycznego. I uzbroić się w cierpliwość, na rezultaty trzeba będzie poczekać, ale ani jedna godzina włożona w wysiłek fizyczny nie pójdzie na marne. Niektórzy po miesiącu stracą kilogram, inni 4 kilogramy, a u części osób waga ani drgnie, ale o centymetr zmniejszy się obwód każdego uda. Nad sylwetką najlepiej pracować w siłowni, gdzie jest nie tylko specjalistyczny, nowoczesny sprzęt, ale też pracują doświadczeni instruktorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja wykupilam sobie dietę pudełkową z Optimal Fit od razu na trzy miesiące. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu. Ale okazało sie, że nie musze podjadać bo dieta jest tak świetnie skomponowana, że nie chodzę głodna. A kilogramy lecą w doł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna GP
Ja zastosowałam Slimunox i pełen sukces, po trzech miesiącach nie ma ani grama nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją przygodę z Slimunox, wspominam bardzo dobrze, nie miałam ani podczas jak i po skończeniu kuracji żadnych efektów ubocznych.Przez te 3 miesiące udało mi się schudnąć 11 kilogramów, oczywiście miałam diete i karnecik na siłownie żeby się troszkę poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta mała Mi
U mnie super efekt przy odchudzaniu dało zastosowanie Forever-Slim. Nadwagi pozbyłam się w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropo odchudzania to gdzieś przeczytałam, że pizza wcale nie jest taka zła, jakby się mogło wydawać. Nie ukrywam, że ta wiadomość mnie bardzo ucieszyła, bo mieszkam w Warszawie, a tam pizzerii jest jak grzybów po deszczu. Wystarczy tylko spojrzeć na ten spis najlepszych pizzerii we Warszawie, żeby zobaczyć, ile tego jest: http://www.warszawa.alepizza.com/rejon/targowek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nigdy wiecej samej odchudzac sie nie przyjdzie mi do glowy. To nie ma sensu. 2 lata probowalam, od lata do lata. Cale zycie na diecie, tego nie, tametgo nie. Jezeli juz to tylko dietetyk, ktory racjonalnie wszystko ulozy i sie tym zajmie. Ja z wagi 75 w koncu zeszlam do 62. Jestem szczesliwa. Pamietajcie, że sama dieta nie wystarczy- trzeba tez cwiczyc. Koniecznie! Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zostawiam namiar do mojego dietetyka http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję Slimunox, ale odchudzanie zaczęłam od tego co w głowie i staram się zmienić też swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Razem z tymi tabletkami schudłam już 8 kg, ale na tym nie skończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu się udało i schudłam 8 kg nareszcie mogę ubrać swoją ulubioną sukienkę. zastosowałam dietę + trening + dodatkowo Slimunox na odchudzanie zaczęłam więcej się ruszać i efekty widoczne gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N rynku mamy teraz dostep do wielu srodków które wpomagaja odchudzanie organizmu , nie sa drogie ale za to skuteczne wiem bo sama stosuje, moja historia z tymi srodkami zaczela nie dawno , probowalam stracic chociaz 5 kg niestety nie wychodziło bo jestem łakomczuchem i nie zabardzo potrafilma odmówic sb np czekolady ;( zaczełam szukac w internecie i znalazłam niby srodki cud , zaczelam od koktajli ktore oczywiscie nic nie dały i trafilam wkoncu na to http://nplink.net/vWupLvlf stwierdziłam ze zobaczymy , no i byłam zdiwiona bo o dziwko ten oto srodek przyczynił sie do utraty zbednych kg dlatego polecxam tez tb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na moje to jest kilka bardzo prostych zasad na odchudzanie i mowie, to z poziomu dziewczyny, ktora ma teraz 35 lat i przez 20 była na diecie, a dopiero jak dała sobie spokoj i zaczela jesc zwyczajnie zdrowo to wszystko sie udalo :) po 1. owoce jemy od 10 do 17, po 2 nie jemy jasnego pieczywa, ani niczego co jest na białej mące, 3. warzywa i owoce to te kalorie ktore uwielbiamy, 4. nie smazymy, 5. na poczatek warto dodac sobie energii w postaci iqgreen u mnie pomogły niesamowiecie ruszyc z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem obecnie jednym z najlepszych tego rodzaju środków jest po prostu Slimunox. Stosowałam go przez 3 miesiące i w tem sposób (z zachowaniem diety oraz systwmatycznymi ćwiczeniami) waga spadła mi o 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie również pomogły tabletki Slimunox. Spróbowałam po 6 nieudanych dietach. Na tabletkach było mi znacznie łatwiej sobie z tym poradzić. Nie wiem do końca jak to działa, ale nie miałam takiego apetytu, eliminowałam to co szkodliwe. I jakoś się udało stracić 11 kg w 3 miesiące. Teraz pozostaje mi utrzymanie nowej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sporo schudłam zamawiając sobie catering dietetyczny warszawski dzień od pana gesslera. Dania sa świetnie przygotowane, świeże i zawsze rano dostarczone na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby się widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Martą, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 792 631 684. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje zdanie.Ja stosowałam tabletki Slimunox.Ale jednocześnie byłam na diecie i ćwiczyłam.I jakoś schudłam.Jest gro osób które sądzą że będą łykały tabletki i nie robiąc nic więcej schudną.To niestety tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma szybko bo odchudzaniu trzeba poświęcić trochę czasu ja np. zaczęłam regularnie się odżywiać ograniczyłam pewne rzeczy takiej jak białe pieczywo i słodycze. Dodatkowo przez trzy miesiące łykałam Slimunox.W tym okresie schudłam 13 kg i waę utrzymuje bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alina 34
Mi w odchudzaniu pomogło zastosowanie Foreverslim, nie mniej moim zdaniem bardzo ważne jest to, że wiele osób traktuje suplementację jako lek na wszelkie dolegliwości, nie patrząc, że takowa jest potrzebna, ale jej zadaniem jest wspomaganie procesu, a nie zastępowanie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alki87

Biegaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek7i

MNŻ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×