Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubiór na wózku

Polecane posty

Gość gość

Jestem Julita, mam 22 lata. Jakie ciuchy polecacie dla osoby niepełnosprawnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widziałam, to dziewczyny co jeżdżą na pewno wybierają wygodną modę, co nie oznacza, że musi być nie kobieca ;) Np. spróbuj spódnice rozkloszowane (takie łatwiej może założyć) i jakąś modną, kolorową bluzkę na lato - myślę, że oversize i ze ściągaczami typu hiszpanka byłyby najwygodniejsze do nałożenia ;D https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/bluzki-na-lato/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała to jedna wielka ściema, zapewne jakiś napaleniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej autorko posta, wiesz popieram przedmówczynię sam nie raz korzystam z takiego sprzętu jak wózek inwalidzki i jedyne co zawsze sprawdzam, to jest to czy dobrze się czuję w danych ciuchach, czy dobrze wyglądam. Czy mnie ruchowo nie ograniczają. Czy sprostają moim dodatkowym technicznym wymogom typu - stabilizator na stopę. Nie ważne jaki to strój, czy to przysłowiowy na wyjście - garnitur, czy też jakaś odzież sportowa lub jakieś ulubione jeansy mój faworyt to Antonio :) Ważne by nie krępowało Ci ruchów i nie ograniczało manewrów na wózku, a resztę da się przeżyć :) Uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej autorko posta, wiesz popieram przedmówczynię sam nie raz korzystam z takiego sprzętu jak wózek inwalidzki i jedyne co zawsze sprawdzam, to jest to czy dobrze się czuję w danych ciuchach, czy dobrze wyglądam. Czy mnie ruchowo nie ograniczają. Czy sprostają moim dodatkowym technicznym wymogom typu - stabilizator na stopę. Nie ważne jaki to strój, czy to przysłowiowy na wyjście - garnitur, czy też jakaś odzież sportowa lub jakieś ulubione jeansy mój faworyt to Antonio :) Ważne by nie krępowało Ci ruchów i nie ograniczało manewrów na wózku, a resztę da się przeżyć :) Uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×