Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xyzemi

Co myśleć o takim facecie?

Polecane posty

Gość Xyzemi

Hej, mam problem i to dosyć duży... Mieszkam od prawie 3lat z chłopakiem - jesteśmy razem od 5. Przez te wspólne mieszkanie dostrzegłam co i jak z tym moim facetem. W sumie to dylemat życiowy, bo nie jestem przekonana, żeby zakładać z takim kimś rodzinę i wiązać wspólną przyszłość ... Podpowiedzcie co myślicie na ten temat? Odkąd mieszkamy razem, to po pół roku zaczęło się to, że przyzwyczail sie do tego, ze ja wczesniej wstane i robię sniadanie, ale najlepiej jakbym ugotoowała obiad i zrobiła kolacje . On jest maniakiem PS4, gra i kupuje gry. Zamiast wyjsc ze mną wolał grac, bo twierdzi ze trzeba wieksza ekipa chodzic.. I ze jest typem domownika i wolal ogladac filmy, ktore mi sie znudzily. Ogólnie znudzilo mi sie takie zycie. Teraz ja ciagle w pracy, wracam do domu zmeczona, ale mam ochote wyjsc a on pół roku ciągnie l4 i siedzi w chacie i mnie po prostu wkur... Każdego dnia mu mówię, że jest zwykłym leserem i nygusem. Ze nie stara sie zmienic pracy tylko ciagnie l4 i siedzi w domu i nic nie robi. Ciagle sie klocimy o wszystko, ja wole miec porzadek w domu i wszystko ulozone a on by najlepiej czekal z syfem, az wroce z pracy i posprzatam. Ostatnio troche czesciej wychodzilismy bo tak mu dowalalam, ze stare malzenstwo z nas, ze w koncu wychodzil z tego domu. Ja mam 22, on 24 lata ale czuje sie przy nim jak 40latka;( ze jestesmy nudni, nigdzie nie jedziemy- jestem typem czlowieka kochajacego podroze, nature a on tylko w grze chyba lubi zwiedzac wszystko.. Jestesmy calkiem odmienni. Lubie pracować s on sie obbija. Nie bylo miesiaca w ktorym nie wzial by l4 ... Nie wiem co myslec, te uczucie juz wygasza, to jest nudne, probowalismy to ratowac, ale czuje ze nie ma sensu.. Wybaczcie bledy, ale zacina mi sie teraz telefon i laguje mi strona ;/ doradzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci doradzić? Masz faceta lenia i jak sobie z nim wyobrażasz życie wspólne dbanie o dziecko wasze ? Pakuj się i znajdź innego. To moja rada może jak odejdziesz to się zmieni dla ciebie a jak nie to tylko pozalowac wychowania przez mamusie takiego gów/na leniwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki się nie zmieni żadnej rodziny z nim nie zakładaj bo wszystko będzie na twojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykły len i obibok który dobrze się ustawil- ma sprzataczke, kucharke, regularny seks. Nie marnuj sobie życia z kimś takim! Bo potem będziesz żałować szczególnie jakbuscie zaliczyli wpadke. Uciekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno zostaw typa...bez sentymentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On się nie zmieni. Nawet jak go rzucisz, to on może zacznie grać innego, bo będzie chciał, żebyś do niego wróciła. A jak dopnie swego to będzie to samo co teraz. Faceci się nie zmieniają. Nie licz na to, że on nagle się ogarnie. Zabieraj się od niego i nie trać więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzależnienie od PS4, granie po 10godzin dziennie, lenistwo, miesiąc wolnego w pracy przelezane przed telewizorem i grami, ciagle kupowanie nowych gier, ktore do tanich nie naleza, wychodzenie tylko, bo znajomi gdzies wyciagaja, do tego papieroski, jakby bylo malo. Na początku może to nic strasznego, ale pozniej to jest po prostu monotonne, nudne. Teraz moze go kochasz, ale pozniej znienawidzisz, ze tak zniszczyl Ci zycie. Witaj w moim świecie, chyba Ci faceci to jakaś rodzina. Ja w prawdzie bawilam sie w to tylko kilka miesięcy, bo wszystko zniszczyla jego zazdrość. Ale mysle, ze nawet to i dobrze. Powinnas skonczyc to jak najszybciej, to nie ma sensu, męczysz sie tylko w tym związku zamiast cieszyć sie z każdego dnia razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to jeszcze dziecko, daruj sobie nerwy na niedojrzalego chlopstasia, z ktorego nie bedziesz miala zadnego pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej rzuc yełopa przed slubem poki jeszcze mozesz bo skonczysz jako sfrustrowana, przemeczona, nieszczesliwa kura domowa jakich wiele na tym swiecie, co zycie zmarnowaly z niewlasciwym gamoniem i oferma, jakiego ty sama masz i jeszcze masz watpliwosci :O jeszcze sie zakochasz, moze nie raz, nie marnuj zycia, bo masz je jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie jeszcze bardzo mlodzi, niedojrzali oboje, ale on to mentalnie dziecko 11 letnie jeszcze. Poki sie bawicie w zwiazek da sie to przezyc, jest fun, wolnosc, mieszkanie bez rodzicow wow to prawie doroslosc, ale nie w waszym przypadku. Chyba nie myslisz juz o slubie i to z kims takim??!! :O jesli tak to na glowe upadlas i ci wspolczujemy braku rozsadku. Moja rada jest tak, jak ci ten typek odpowiada to spoko, pomieszkajcie sobie, pobawcie sie w dorosle zycie, ale pozniej rzuc jelenia, znajdz sobie starszego, myslacego faceta, a nie dziaciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myśleć o takim facecie? x Mysle, ze twojemu chlopakowi dalekoooooooooooo jeszcze do faceta :D Z mezczyzna on nie ma poki co jeszcze NIC wspolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem co kobiety w tamich frajerach widzą. Tylu fajnych facetów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jakoś nie zauważyłam, żeby było aż tylu fajnych. Może podpowiesz gdzie ich poznać ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.09 dokładnie. Fajnych facetów jest malo, jakies 90% to doopki, kłamcy, kobieciarze, argesorzy albo duże dzieci. Fajnego ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyzemi
A jakie jeszcze szczegóły mam dodać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Ty z nim siedzisz? Marnujesz tylko zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×