Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 26 letnia kobiet z 3 dzieci ma szanse na miłość

Polecane posty

Gość gość

Zostawił mnie kolejny partner. ZAraz rodze jego dziecko. Okazał sie nic nie wartym gnojem. Czy ja mam szanse na milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi przykro. po co Ci te dzieci ? toc w dzisiejszych czasach 1 wystarczy. zyjesz kyzwa z dzieci cooo? tylko patole leca na dzieciate krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprzę do 40 to drużyna piłkarska ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero szans, zapieprzaj przy dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Ja bym radziła narazie zająć się dziećmi i przestać rodzic kolejne, przestać rozglądać się za kolejnym tatusiem. Masz szansę. Jeśli zajmiesz się sobą i dziećmi, odchowasz je i wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosci to mialas AZ nadto. Spirals sobie zaloz Bo jakas kochliwa jestes mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrecz przeciwnie. jak facet bierze babke z trojka dzieci to bym sie grubo zastanowila czy nie jest pedofilem bo zaden normalny facet nie pchal by sie w takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze mogła mieć 3ke z mężem... mnie mąż zostawił z 2ka Dzieci zaraz po porodzie. Byłam jeszcze młodsza niż autorka... przez 8 lat żyłam dla dzieci aż poznałam mężczyznę który pokochał mnie i moje dzieci -sam nie ma swoich. Planujemy ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sąsiad zostawił żonę rok po ślubie i poszedł do mężatki z trójką dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*rozwódki miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dasiadka- 4 dzieci i byla juz po 30. Znalazla w koncu normalnego faceta ( rozwiodla sie z mezem bawidamkiem i lekkoduchem, ktory pracowal zagranica i wracal tylko by " robic" jej kolejne dziecko). Z nowym facetem mieszka juz kilka lat, maja wspolne 5 dziecko. Fajna rodzina. Znajoma mojej przyjaciolki- majac 2 dzieci z roznymi facetami poznala sobie kolejnego, z nim 3 dziecko i slub. Ale oni patologiczni troche, ciagle sie kloca, godza, raz ona odchodzi, raz jego wyrzuca z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robił jej kolejne dziecko a ona co słuchała jak jej robił, co za głupie tłumaczenie, po drugie dobra z niej królica 5 dzieci, i co, też będzie robił jej kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No opamietala sie przy 4 i przejrzala na oczy. Zreszta teraz to juz ma 44 lata i na 5 sie skonczylo. Ta historia miala miejsce ladnych pare lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla normalnego faceta nie są przeszkodą dzieci , ale pod warunkiem że ich matka coś sobą reprezentuje. Bo co innego, gdy kobieta zostawia męża lub odwrotnie, a co innego jeśli ma dzieci każde z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal tylko tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XXI wiek, a ludzie sie zachowują jakby nie wiedzieli skąd sie te dzieci biorą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szansę na miłość, w zasadzie nawet masz niezłą sytuację, bo będziesz wciąż młodą kobietą, gdy dzieciaki będą odchowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje nowego dzidziusia! Wszystko bedzie dobrze, nie martw sie. Tylko nie ufaj tak latwo pierwszemu lepszemu. Niech Bog pomoze Ci wybrac dobrego meza. Ja jak bylam w pierwszej ciazy w wieku 29 lat to odkrylam ze moj narzeczony jest gejem i oklamuje mnie. To byl duzy umiesniony wytatulowany facet, moje kolezanki wszystkie do niego startowaly a on byl niewzruszony. Okazalo sie ze nie lubil kobiet tylko chcial przykrywki. Ucieklam od niego gdzie pieprz rosnie i bylam sama z dzieckiem. Cztery lata pozniej on sie powiesil a ja poznalam faceta ktory mi sie nie podobal, ale mial dobra prace, byl cieply, spokojny, chcial miec rodzine i byl pelen szacunku, oraz nie pil, nie palil i nie mial zbyt duzo przyjaciol oraz nie mial duzego doswiadczenia w zwiazkach przede mna. Po prostu byl, jest dobry i ludzie czesto to wykorzystywali. Zostalam z nim, pobralismy sie i po roku zorientowalam sie ze ja go kocham i to tak bardzo, ze nie wiedzialam ze jest to mozliwe. Mamy juz trojke dzieci a chcemy miec jeszcze jedno. Wiec nie martw sie, mi sie ulozylo wiec Tobie tez sie ulozy. Tylko przemysl sobie co Cie przyciaga do zlych mezczyzn i wyeliminuj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje nowego dzidziusia! Wszystko bedzie dobrze, nie martw sie. Tylko nie ufaj tak latwo pierwszemu lepszemu. Niech Bog pomoze Ci wybrac dobrego meza. Ja jak bylam w pierwszej ciazy w wieku 29 lat to odkrylam ze moj narzeczony jest gejem i oklamuje mnie. To byl duzy umiesniony wytatulowany facet, moje kolezanki wszystkie do niego startowaly a on byl niewzruszony. Okazalo sie ze nie lubil kobiet tylko chcial przykrywki. Ucieklam od niego gdzie pieprz rosnie i bylam sama z dzieckiem. Cztery lata pozniej on sie powiesil a ja poznalam faceta ktory mi sie nie podobal, ale mial dobra prace, byl cieply, spokojny, chcial miec rodzine i byl pelen szacunku, oraz nie pil, nie palil i nie mial zbyt duzo przyjaciol oraz nie mial duzego doswiadczenia w zwiazkach przede mna. Po prostu byl, jest dobry i ludzie czesto to wykorzystywali. Zostalam z nim, pobralismy sie i po roku zorientowalam sie ze ja go kocham i to tak bardzo, ze nie wiedzialam ze jest to mozliwe. Mamy juz trojke dzieci a chcemy miec jeszcze jedno. Wiec nie martw sie, mi sie ulozylo wiec Tobie tez sie ulozy. Tylko przemysl sobie co Cie przyciaga do zlych mezczyzn i wyeliminuj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu na forum Host myślę że ok by cię chciał On lubi dzieci i ich matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, na czwarte i piąte dziecko z kolejnymi tatusiami też. Chociaż przyznaj, że 26 lat i troje dzieci i brak partnera na którym można polegać / brak ojca dla dzieci trąci ostrą patologią. Może psycholog by ci pomógł? Miałaś trudne dzieciństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tak. Poszukaj wśród takich koło pięćdziesiątki. Oni już nie myślą o własnym dziecku, a więc te co masz będą ich cieszyć. Czasem można trafić na bardzo wartościowego człowieka w tym wieku, który robił karierę i o uczuciach po prostu zapomniał. A że po trzech porodach jesteś trochę rozciągnięta, stąd nie będą wam przeszkadzać jego problemy z wzwodem w tym wieku, da sobie radę i życie seksualne też będziecie mieć udane. Ale zabezpieczaj się na czwarty raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam Hosta. Młody chłop i ciągle o dzieciach gada, twierdzi ze nie muszą być jego biologiczne i uwielbia się z nimi bawić. Brałby cie od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj z 10 lat i poszukaj sobie wtedy faceta ktory też będzie miał własne dzieci. Gdy będziesz miała odchowane dzieci to będziesz miała szansę na związek z dzieciatym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że masz szansę na miłość i wszystko co sobie wymarzysz !!!! Ja mam 33 lata też troje dzieci za sobą poważne dwa związki , a teraz jestem mega szczęśliwa zakochana po ślubie i będziemy mieć nasze wspólne maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
startuj do Hosta, pasuje do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle już masz przeorana doope :O Kto by chciał ładować w takie przerdzewiałe wiadro :O Albo stary dziadek, któremu już wszystko jedno, albo nieudacznik, który i tak już u nikogo nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowprawdzie temat lekko pachie prowo ale odpowiedzi co poniektórych są poniżej poziomu..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo po takim rozmnazaniu to juz masz pewnie wszystko oklaple, rozstepy zwisy I rozklapioche... dramat. Dziecmi sie zajmuj daja ci 1500 miesiecznie w koncu królico z doopa przeorana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×