Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

400 zł za seks Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Zapłacę pani w wieku 18-32 lata za seks u mnie w mieszkaniu, 400 zł za spotkanie. sekswawa32@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź po prostu na rokse i wybierz jaka ci się podoba. Jeśli szukasz "normalnej kobiety, a nie prostytutki" to mogę cię najwyżej wyśmiać, bo kobiety nierozwiazle seksualnie na pewno nawet by nie wzięły pod uwagi twojej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 21 30
A za 740zł? Tyle akurat mam wolne na rozrywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję 2000 zł amatorce, może być jakaś mężatka, do 40 lat, w nagłej finansowej potrzebie. Zapewniam zdrowie i higienę. I dyskrecję oczywiście. I wynajmuję pokój w hotelu. Warszawiak, 44 lata. Jest jakaś chętna? Mój mail: night.h@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość Jeśli proponujesz kobiecie w 'potrzebie finansowej', to bądź ostrożny, by potem Cię nie szantażowała art. 203 kk. x Ja całkiem niedawno odezwałem się do pewnej bardzo ładnej laseczki, ona odpowiedziała, że nie jest zainteresowana, bo ma chłopaka. Ale na pożegnanie rzuciła, że szuka sponsora. No! --- to byłem już na swojej płaszczyźnie. Ale wystrzeliła, że potrzebuje na leki... Oho! --- czerwona lampka! --- lotne piaski, bagno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebijam. dam 900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym sposobem na szantaż są podobno czarne k/utasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×