Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak dał mi wybór

Polecane posty

Gość gość

Powiedział albo on albo konto na facebooku jak nie usunę konta to mnie zostawi a to jest jednyny portal gdzie mam kontakt z rodziną z innych miast i ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszny kolo, ale rób, jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordbær
Żałosne. To iż jesteście razem nie znaczy, że może Cię ograniczać. Tym bardziej jeśli faktycznie kontaktujesz się przez facebook’a z rodziną. Nie powinnaś moim zdaniem nic usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI 1
Ja bym miała gdzieś te jego wybory i wybrałabym FB ponieważ nie urywalabyn kontaktów z rodziną i nie dawaj sobą rządzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez daj mu wybor,albo zostawiasz faceboka i siorbiesz mu gałe albo likfidujesz i niech konia wali:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeśli Ty likwidujesz fb to i on powinien też. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bym powiedziała, ze skoro mi nie ufa ani mu nie zależy, niech się wynosi, byle szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wybór, a ultimatum. Zastanów się, czy twój chłopak nie ma w relacjach z tobą postawy przemocowej, bo wygląda mi to na klasyczne zagranie dominanta, który próbuje uzależnić osobę , z którą jest min. poprzez odcięcie jej od rodziny i przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się dziwię, że w ogóle się zadaje z idiotką posiadającą konto na tym żałosnym portalu ekshibicjonistów :o no ale najwyraźniej masz w sobie coś, co sprawiło, że postanowił dać ci szansę jeśli ci na nim zależy to jej nie zmarnuj i wykorzystaj fakt, że jest mądrzejszy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×