Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 22 lata i bede zawsze sama

Polecane posty

Gość gość

Jestem ambitna. Studiuje zaocznie, w tygodniu pracuje w zawodzie w którym sie kształcę, mieszkam sama we Wrocławiu, mam napisany biznes plan oraz odkładam pieniądze na założenie własnej firmy po studiach. Chcę tez wyprowadzić się wtedy na wieś i założyć hodowlę koni :). Wybudować tam dom, stajnie i wieść życie o jakim marzę. Lubie swoje życie, jednak jedyne czego mi brakuje to ukochanej osoby. Odkąd skończyłam liceum zauważyłam, ze zmieniły mi sie wymagania co do facetów. I niestety z wiekiem będą rosły. Marzyło mi sie wyjechać na studia do Wrocławia i żyć tak jak teraz tyle, ze wynajmować mieszkanie z chłopakiem. Wiecie, by mieć do kogo zawsze wracać, przytulic sie gdy smutno, rozmawiać do późnej nocy o głupotach i takie tam... Niestety dwa związki zakończyłam z powodu braku szansy na coś takiego. Nie żałuje Myślałam, ze jak będę miała juz takie życie (nie tylko w planach) to właściwy nadejdzie, ale nie.. Faceci są albo bez planów na życie, albo ich plany nie pokrywają sie z moimi. A teraz gdy biorę pod uwagę fakt istnienia, moich dalszych planów to chyba koty mnie czekają XD Choć czasami się zastanawiam czy za młodu sie za dużo filmów nie naoglądałam :p. I nie chodzi mi o bycie ideałem, a o brak starania sie w związku i zlewka na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie znalazłaś odpowiedniego mężczyzny, masz dopiero 22 lata. nie dramatyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze całe życie przed Tobą i na pewno jeszcze zaznasz szczęścia i miłość Cię odnajdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość ludzi w naszym wieku patrzy jak się naj***c, bzyknac i zapalić ;) Dlatego nie znajdujesz nikogo ;) A plany masz ambitne tyle, że w naszym p*******m kraju będzie Ci to ciężko zrobić i utrzymać. Sama odczujesz tą polskość na skórze. Ja też miałem ambicje ale zginęły z czasem. Teraz do szczęścia brakuje mi już tylko własnego mieszkania a mam 23 lata :-) Mam dość dobrze płatną pracę, auto ledwo 10cio letnie tylko co z tego jak nie mam tej drugiej osoby, z którą mógłbym się cieszyć życiem.. Z resztą tak jak Ty :P Za bardzo odstajemy od reszty :D W każdym bądź razie powodzenia w realizacji celów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W młodym wieku żyje się ideałami, a potem dojrzewa się i zmienia i myślenie i nastawienie. Spokojnie, zejdziesz z chmur, będziesz cenić inne wartości. A co do twoich rówieśników, to mają pełne prawo być wyluzowani, bawić się, nie babrać się w związki itd. Młodość powinna się wyszumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś ambitną kobietą. Potrzebujesz ambitnego mężczyzny. Ale tacy mają własne plany, które niekoniecznie muszą się pokrywać z Twoimi. Więc może i czeka Cię samotność. Mężczyźnie wystarczy jeśli laska jest inteligentna, lubi z nim uprawiać seks i potrafi prowadzić dom. A każda kobieta potrzebuje kogoś o klasę wyżej od siebie. Niestety tacy super ambitni i z planami raczej nie są skłonni podporządkować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×