Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starsza dla młodego czy warto?

Polecane posty

Gość gość

Witam Młody z zapytaniem :) Ostatnio spotkałem się z kobietą dużo starszą od siebie, nie jakaś babuńka ale 50 lat ma. Ogólnie dość dobre ciało, buzia niezła, pończiszki itd wszystko ok. Fajna kobieta, wygolona, serio zadbana. Seks był świetny, wypieła się ładnie a cipka jej była tak ciasna że nie dowierzałem. Idealnie zacisneła się na moim penisie, bardzo wygodna. Najlepsze że kiedy popychałem ją od tyłu, w pewnym momęcie poszedł jej wytrysk po nogach i jeszcze mocniej sie zacisnela. Uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia, mówiła że to nie potrzebne!? Czy ona już może nie być płodna? Przyznam że obficie się spuściłem do środka.. Czy warto ją bzykać bez gumy, czy nie ryzykować? Druga sprawa, mam zamiar zrobić jej fisting analny, tyłeczek ma mały ale mówi że spokojnie damy rade, zrobić jej to czy odpuścić? W sumie kręci mnie to ale nie wiem czy to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRG
Jeżeli Ci się podoba, to dlaczego nie. Twoje poczucie estetyki, twoje uczucia lub ich brak. W seksie ta Pani przeskakuje niejedną 30 nie mówiąc o 20. Jak się będziesz jej słuchał w sprawach sexu to będziesz miał lepiej niż w raju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz się za nią jak zadbana to nie pożałujesz, dymaj i dymaj jak ona się na to zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×