Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POMOCY CZY MOGE BYC W CIAZY 34DC

Polecane posty

Gość gość

witam . ostatnia miesiaczka 3.04.2018 moj cykl to 30-32 dni. 23/24 dc byl stosunek przerywany partenr nie doszedl we mnie lecz wiadomo nigdy 100%nie mamy. teraz wiem ze blad .... okresu nie ma dzis 34dc boli mnie brzuch od 3 dni ciagle chodze siusiac nie wiem czy to objaw infekcji czy jednak ciazy... w tym miesiacy mialam bardzo duzy stres;( zmarla mi babcia bardzo to przezylam. plus bralam antybiotyk 3 dni (dokladnie 20dc).dzis rano robilam test bobo test plytkowy wynik ujemny. mozliwosc falszywego testu moze za wczas. nie planowalam ciazy nie ze nie chce dziecka bo mam 4 letnia coreczke tylko w pazdzierniku biore slub i to mnie martwi ze akurat teraz jest mozliwa ciaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie może to choroba i stres. Poczekaj i zrob test za 5 dni powiedzmy albo jak nie chcesz czekac idz do lekarza albo zbadaj poziom betahcg:) albo czekaj za okresem:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zle przeczucie nie wiem dlaczego moze za bardzo sobie wbijam ta ciaze do glowy. jak bylam z moja corka w ciazy to 2 testy wyszly mi negatywne a w ciazy bylam ....teraz sie boje taka stara jestem a glupia normlanie wstyd! mam nadzieje ze to stres itp ... tak sie cieszylam na slub wymarzona sukienka i co jak sie okaze ciaza to 6 miesiacu bede...;( nie jestem psychicznie nastawiona na ciaze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro bd 35dc jak nie mam okresu mysle isc do lekarza lub na pobranie krwi bete... wynik z krwi bedzie na 100%pewny czy jestem czy nie w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje cykle są regularne 31 dni plus minus jeden dzień, pięć dni przed terminam @ bylismy pewni z narzeczonym że dni są jak najbardziej bezpieczne bo zaraz ma być okres i co na 5 dni przed terminem miesiączki 25 dc zaszłam w ciążę hahaha :) A 37dc wyszedł mi pierwszy pozytywny test wcześniej były negatywne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem ze jest zawsze ryzyko zajscia w ciaze czylko czy Pani miala stosunek z finalem w srodku ?? czy byl to stosunek przerywany jesli moge wiedziec?? mój był przerywany i jeszcze mam nadzieje ze akurat nie teraz jestem w ciazy .... planowalam na spokojnie po slubie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze od wczoraj temp to 36,9....hmmm wyczytalam ze w ciazy wzrasta temp a na okres sie obniza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Nas był z finałem w środku i to ten jedyny raz 25dc gdzie oboje stwierdziliśmy że nic się nie wydarzy, a jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli tą temperaturę mierzylaś po przebudzeniu z samego rana w pochwie albo w ustach no to może świadczyć ma ciążę ale tak naprawdę to nie wiadomo może tak jak mi się tym razem coś przestawiło i później jest owulacja zrób jutro betahcg jak masz się tak zamartwiać jezeli do jutra okrrsu nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mierzysz tą temperaturę jak ??? Jak ja zaszłam to przez dwa dni jak bym była chora i coś mnie brało miałam gorączkę normalnie później silny zawrot głowy i wtedy pomyślałam że może w ciąży jestem no i silne kłucie ból w prawym jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mierzylam w nocy ...i teraz tez utrzymuje sie 36.9... mam taki ciezki brzuch jakbym miala kamien na nim i klucie w prawej pachwinie...ale jakas bardzo bolesne bbywalo gorzej. piersi w ogole mnie nie bola natomiast jak bylam w ciazy z coreczka to nie moglam sie dotknac ich tak bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam ze jak jestem w ciazy to "pech" wiadomo z czasem sie uspokoje i bede skakac z radosci ale na chwile obecna dostaje ataku serca normlanie...wg kalendarza przy 31 cyklu to nie ma szans aby 23/24 byl plodny . chyba ze przez stres sie przesunela owulacja .... i akurat w tedy byly dni plodne ... ja juz nie wiem oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie może zrób te badanie betahcg jutro dla świętego spokoju jak poszłam na usg to lekarz się z nas śmiał dosłownie że 5 dni przed terminem miesiączki wpadliśmy że myśleliśmy że to na bank bezpieczne dni a w moim cyklu się akurat w tym jednym razie coś przestawiło tak zawsze się zabezpieczaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos czuje ze akurat teraz u mnie tez byl akurat ten jeden raz ze sie cos przestawiło tzn owulacja bo w tedy miala wieksza ochote na sex przewaznie tak mam w owulacje tylko zmylil mnie kalendarzyk bo cykl sie pewnie przedluzyl nigdy nie mialam takiej sytuacji wiec nawet do glowy mi nie wpadlo... stosunek przerywany napewno calosciowo doszedl poza mna lecz isnieje ryzyko ze mogl popuscic itp . zawsze max najpozniej dostalam w 33 dc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam dzis pobrac krew na bete i jutro o 11 jest wynik. okres jak nie bylo tak nie ma. kupilam test dzisiaj i wyszla bardzo bardzo blada druga kreska . czyli jestem w ciazy jutro to tylko potwierdzenie....kurde nie ktore kobiety staraja sie kilka lat nawet miesiecy a ja po dnich plodnych stosunek przerywany i ciaza ! teraz musze sie z tym oswoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz test .foto poprpsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pani ginekolog, lekarz z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem mówi, że nie ma czego takiego jak 100% dni niepłodne, bo kobieta to nie maszyna, a cykl miesięczny to nie zapisany program w tej maszynie. Podróż, zmiana klimatu, stres, choroba, długie rozstanie i in. mogą powodować przesunięcie owulacji i klops, a właściwie ciąża. Jeżeli autorko jesteś w ciąży, to no cóż , gratulacje :). Tylko tej wymarzonej sukienki ślubnej szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test niestety wyrzucilam;( jutro zrobie zdj wyniku bety. jutro to juz bedzie tylko formalne potwierdzenie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<0,1 wynik bety . czyli nie ma ciazy czy wynik moze byc wiarygodny czy powtorzyc za kilka dni bo okresu dalej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×