Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 48 godzin

Jak dawno temu ostatni raz mieliście seks?

Polecane posty

Gość gość
7lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grudzien 2016. Singielka z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z mezem probowalismy ale sie spierdzial w trakcie jajem ... chcialam zacisnac zeby i brnac w to dalej zeby mu nie sprawic przykrosci ale tak smierdzialo ze mowie otworz okno bo smierdzi okrutnie zaraz zemdleje cos tam pomoczyl chwile ale ja to nic z tego przyjemnego nie mialam takze o tak to u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to robicie
ludzie jak wy żyjecie miesiącami i latami bez seksu, szok, a szczególnie ci w małżeństwach, no kurde, czyli żyjecie jak lokatorzy lub jak brat z siostrą i jeszcze się pewnie nienawidzicie bo inaczej by była częściej akcja dymanka, ludzie albo zaczynajcie żyć albo skończcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 miesiaca temu. Moj pierwszy i ostatni jak do tej pory raz. Jestem singielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy, kawaler. Jestem zbyt porzadny a dzis same latawice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 h temu 37 lat Mężatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 30l prawiczkiem. Wczoraj wieczorem masturbacja dwa razy pod rząd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w styczniu , nie moge sie pozbierac po rozstaniu , biore psychotropy i nie mam w sumie ochoty na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 lata bez. Skoro nie ma przy mnie nikogo do kogo bym miala zaufanie to po co...jakos zyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w krzakach lub w windzie
nic dziwnego że wszyscy w tym kraju są w depresji i krzywe gęby, ludzie zacznijcie cos roohać bo to przecież tragedia, a seks to zdrowie, pozatym można to robić wszędzie, nawet w przebieralni w sklepie ;), oj kiepsko z wami ludziska, bierzcie się w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada dla niewiasty
gość dziś 33 lata bez. Skoro nie ma przy mnie nikogo do kogo bym miala zaufanie to po co...jakos zyje.. >>> ale co to za życie kobieto, idź na disco, popij i daj komuś zamoczyć wreszcie, czas najwyższy, nim cie emerytura zastanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce, boje sie ciazy i chorob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczorajszy późny wieczór, mężatka od 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krzakach lub w windzie dziś nic dziwnego że wszyscy w tym kraju są w depresji i krzywe gęby, ludzie zacznijcie cos roohać bo to przecież tragedia, a seks to zdrowie, pozatym można to robić wszędzie, nawet w przebieralni w sklepie oczko.gif , oj kiepsko z wami ludziska, bierzcie się w garść xxxx Jak to wszyscy... ty widocznie nie i wiele osob tutaj tez nie. bez przesady, kazdy w tyk kraju ma zone meza wiec tez i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 mies. temu, od dwoch jestem singielką i odczuwam juz spory brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć żone czy męża to nie znaczy od razu że trzeba z nim lub nią uprawiać sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec. Sierpień 2016r. Gdyby nie net i ręczny, byłoby już po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poniedziałek. I co z tego jak uczuć brak. Już nie wiem czy gorszy brak uczuć czy brak sexu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat, prawiczek Od 17 lat jadę na ręcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce, boje sie ciazy i chorob x no i prawidłowe podejscie... ja miałam ostatni seks 13 lat temu... cha cha. jestem po rozwodzie. Seks jest totalnie przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze są jeszcze 30+ dziewice a nie tylko szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam, że są jeszcze porządne kobiety, które się szanują i cierpliwie czekają na seks z tym jedynym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj haha..... to że mają żone lub męża NIE znaczy że mają seks, chyba mało jeszcze czytałaś to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie chce, boje sie ciazy i chorob Zgłoś czyli przez strach nie masz seksu, co jest zrozumiałe, ale zajść w ciąże to nie takie hop siup a co do chorób.... dlatego potrzebny WIERNY partner, a wierny jest wtedy gdy dostaje w domu to co chce i nie musi poza domem szukać przygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 3 mies. temu, od dwoch jestem singielką i odczuwam juz spory brak Zgłoś Bidulka, współczuje bo znam ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasy są zwariowane
gość dziś Zapewniam, że są jeszcze porządne kobiety, które się szanują i cierpliwie czekają na seks z tym jedynym mężczyzną. >>> większość na tego jednego jedynego nie doczeka się i do grobowej deski, a te które cudem doczekają dowiedzą się że idealne fantazje a realia to dwie inne rzeczy i niewypał kompletnie dobije je psychicznie na zawsze, tak to się zwykle kończy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień temu, mężatka 14 lat. Mogłabym częściej, ale mąż nie chce, dlatego wczoraj była masturbacja, inaczej już dawno bym oszalała albo poszła w zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×