Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Anglia to SYF

Polecane posty

Gość gość
Lol zarówno chrześcijaństwo jak i islam mają równo za uszami. Każda religia to g****o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:01 tak tak, jasne, tchórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzescijanstwo to tysiaclecia tradycji, piekne posiadłosci i zabytyki, niewyobrazalne bogactwo i mysl naukaowa ktora nie ma sobie rownej w swiecie. A islam? Mordowanie i 11 wrzesnia 2001 mowia same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twoja wiedza historyczna sięga tylko do 11 września to ok, przygłupie. Ja mówię o całej historii chrześcijaństwa i islamu. Nie chodziło się do szkoły? :) Chce się zapomnieć niewygodne fakty? To typowe dla katoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha wydalo sie, wspierasz islam :D:D:D precz do nich z polskiego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wspieram żadnej religii (zarówno islam jak i chrześcijaństwo wywodzi się z tej samej religii więc to jest to samo i jedno g****o). :) Także morda w kubeł, kundlu który wierzy w bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwelu, zobacz jaką historię ma chrześcijaństwo a potem pluj na inne religie. Co za jełop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
religie religiami, ja nie wyznaje zadnej, slub mam cywilny dziecko bez chrztu, nie zgadzam sie byc chrzestna itd. ale ten przyglup nadal nie odpowiedzial na zadane mu pytanie i nie odpowie, bo biedaczysko ujrzal dowody na to ze Szkocja to panstwo a nie region a on nic umie udowodnic, ze jest inaczej ;) w sumie jak mu tak zle historia idzie bo tez cos kiepsko u niego z historia chrzescijanstwa (niezwykle krwawa), to przy okazji niech poczyta definicje slowa "panstwo" i tez to jakie sa rodzaje panstw... na bank jako jakies z przykladow panstw ujrzy Szkocje ale Pomorza czy Slasku tam nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak wejdziesz na wikipedię, bo pewnie do niej ogranicza się Twoja umiejętnosc szukania informacji, i to po polsku oczywiscie , zobaczysz napis - Szkocja a pod spodem "ten artykuł dotyczy państwa" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląsk jest potęzniejszy i bogatszy w zasoby naturalne niz ta cała smieszna szkocja ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol cwelu zmien forum bo to czyta malo osob, a chcemy zebys zniechecal wiecej polaczkow do wyjazdu :) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno w smog Slask jest bogatszy, masz racje!! :D o I w rope tez, no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Śląsk to najbiedniejszy i najbardziej zasyfiały region Polski. Nie mówiąc już o tym, że tam same Szwaby. Tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbogatszy:) najwieksze zasoby wegla w calej UE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wegiel to syf nie wiesz? teraz prawie nigdzie tego sie nie stosuje bo zanieczyszcza srodowisko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa węgiel to przeżytek, więc wymyśl coś innego. Śląsk to zad***e Polski które każdy omija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie umie palic to nie zanieczyszcza. Tanszy niz gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma umieć palić? Podstaw chemii nie znasz i nie wiesz co się dzieje jak się spala węgiel? A weź idź amebo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on nie wie, on pewnie plastik i śmieci do pieca wrzuca, bo taniej :O a planetę ma w d****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sie ma dziac? Okna mam zamkniete wtedy? :D do tego dlugo trzyma ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ wow, jaki prostak :D ona masz zamknięte? To rzeczywiście nic się nie stanie. Co. Za. Jełop. Kwintesencja społeczeństwa polskiego. I jeszcze ktoś się dziwi, że Pl to jeden z najbardziej zanieczyszczonych krajów Europy a ludzie zdychają jak muchy na choroby dróg oddechowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanieczyszczony to jest twoj jukej kolorowymi a nie moja piekna Polska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zanieczyszczony to jest twoj jukej kolorowymi a nie moja piekna Polska No tak, typowa odpowiedź kogoś, kto znakomicie wie, że nie ma racji, więc przemilcza PRAWDZIWE zanieczyszczenie, a przerzuca się na rasizm bo tak wygodniej, czyż nie. tak się składa, że byłem w styczniu w Krakowie. wpadłem też w okolice Katowic. potem, po powrocie do Newcastle, odetchnąłem z ulga, wreszcie czystszym powietrzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega ze studiow mieszka we Wroclawiu, minionej zimy napatrzyłem się na jego posty na fb, co chwilę wrzucał artykuły o tragicznym stanie powietrza w Polsce, zwłaszcza na południu, oraz mapy smogu w Europie i jakoś Polska reprezentowała się naprawdę fatalnie. także południowi i wschodni polscy sąsiedzi. najczyściej pod względem powietrza wygląda - nic zaskakującego - Skandynawia i Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyki mówią same za siebie, Polska, a zwłaszcza południe jest najbardziej zanieczyszczonym regionem Europy. Ludzie z biedy palą wszystkim czym się da. I komu próbujesz wmówić, że jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... no i uciekł z forum z podkulonym ogonem, niebawem wróci i będzie znowu szalał ze swoimi urojeniami :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieslodkieslodycze
Wszystko zalezy od podejscia. Mi tam zyje sie dobrze w uk. Wyjechalam przez Agencje Pracy Natalia z Tarnowa dzieki czemu mialam kogos kto pomoze mi zalatwic wszystkie formalnosci i odnalezc sie na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youknowmee
@lubieslodkieslodycze popieram :) APN Jest spoko. Pomogli mi odnalezc sie w nowym miejscu . Jak czlowiek nie zna nikogo , wszystko jest obce i nowe to wiecie..fajnie miec kogos do kogo mozna zadzwonic i zapytac o jakiekolwiek rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×