Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostawcy internetu Gdańsk

Polecane posty

Gość gość

Która firma da mi szybki internet i dobrą cenę? Nie znam rynku - czy jest jakaś firma, która oferuje wyraźnie szybszy net niż pozostali? Ale zachowując przyzwoitą cenę? Branie pod uwagę operatorów komórkowych ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdańsk to duże miasto - podaj dzielnicę/ulicę. Przecież nie wszystkie usługi są dostępne w każdej części Gdańska. Ja wybrałem z Polsatu Cyfrowego, ale najlepiej jeśli po prostu na https://panwybierak.pl/ podasz swój adres, to wtedy oni ci wskażą wszystkie firmy. Ta porównywarka działa właśnie tak, że pokazuje tylko oferty dostępne dla danej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, rozumiem - oferty tylko dla danej lokalizacji, ale czy oferty wszystkie? Czy np. obejmuje też oferty np. ze spółdzielni mieszkaniowych? Mnie w zasadzie pokazało tylko najbardziej znane firmy. Bez mniejszych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie głównej masz pokazanych dostawców, których biorą pod uwagę. Raczej oferty małych spółdzielni nie są do ogarnięcia, a zresztą tam pod względem jakościowym też wygląda to całkiem różnie. U dużego operatora łatwiej ocenić, czego można się spodziewać. A też łatwiej porównać oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałem tej porównywarki, kiedy szukałem telewizji. Kupiłem pakiet z netem, bo wychodziło taniej, ale faktycznie samo rozwiązanie bardzo praktyczne. Chodzi mi głównie o to, że pokazuje tylko oferty, które są dostępne pod wybranym adresem. To wiele ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej chyba korzystać z usług większego dostawcy jak UPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić TK Chopin. Bardzo fajna firma z normalną, fajną ofertą i przystępnymi cenami. Mam internet i telewizję od nich właśnie i sobie chwalę, jestem zadowolony, bo wszystko śmiga tak, jak należy. Generalnie – firma bezproblemowa. Możecie sobie zeknąć na szczegóły https://tkchopin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszy internet ma Inea - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet sprawdź sobie czy w twojej okolicy możesz sobie od nich internet załątwić ale moim zdaniem warto, bo mają dobre prędkości i są bardzo ok wobec klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UPC - czemu nie, ale powinno się wybierać po prostu najlepszego dostawcę dla danej lokalizacji, a właśnie od tego jest przecież PanWybierak. Oni pomagają też telefonicznie. Po co wybierać UPC, jeśli w tej samej okolicy szybszy internet można mieć za mniejsze pieniądze? Nie nastawiajcie się z góry na jakieś tam konkretne firmy. To pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest z małymi mieściowościami? Tam PanWybierak też tam ma zasięg? W sensie - pokazane dane są na 100 proc. pewne? Chodzi głównie o realną dostępność. Nie jara mnie, jeśli net mi będzie tracić zasięg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takich pytań. Przecież na PanWybierak po prostu wklepujesz miasto, ulicę i widzisz, czy mają ofertę dla twojej okolicy. Po co o to pytasz? Podejrzewam, że wiele zależy od zasięgu. W małych miejscowościach na pewno nie wszyscy będą gwarantować dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edengo
A jeśli chodzi o internet w firmie, ktoś z Państwa korzysta z firmy Extel https://extel.pl ? Ja podpisałam z nimi umowę, testuję od niedawna, ale póki co jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Toya polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×