Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamówiłam 2 butelki przysłali jedna czy dosla druga

Polecane posty

Gość gość

I co teraz? Nie spradziłam paczki w obecności kuriera. Przy rozpakowaniu w domu okazało się ze zamiast dwóch butelek avent 125ml dali mi 1. Po za tym Zamawiałam tez 2 pieluchy teterowe kolorowe i oczywiście im nie dostałam. Jak napisać im @ żeby mi te rzeczy doslali? Wgł jest taka szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do nich i zgłoś reklamację. Może ktoś pomylił zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń i zapytaj nie tłumacz się i nie przepraszaj pewnie się ktoś pomylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że mi przysla brakujące rzeczy? Zamawiałam dość dużo prawie za 300 zł. Jak mam im udowodnić że mi brakuje tych rzeczy? A jeśli będą mówić że kłamie? Na paragonie mam te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zamiar napisać tak. Witam dostałam dzisiaj paczkę niestety brakuje 2 kolorowych pieluch tetrowuch. Zamawiałam 2 butelki avent 125ml dostałam tylko jedna. Czekam na dostanie brakujących rzeczy Czy powinnam ton jakoś inaczej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurier nie ma obowiązku być przy tobie jak sprawdzasz paczkę, to nie ma nic do rzeczy. Napisz, tak jak tutaj, jak są poważni to powinni się odezwać i dosłać, przy dużym zamówieniu łatwo o pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czekam na DOSTANIE"???? CO TO KUR.. ZNACZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapłaciłaś już? Mi kiedyś też nie włożyli jednej rzeczy. Na fakturze była. Ja nie pisałam tylko zadzwoniłam. Pan był bardzo miły, przepraszał. Powiedział, że jeszcze dziś wyślą. To była taka obcinaczka do nitek, wysyłka pewnie kosztowała więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w firmie która zajmuje się sprzedaza przez internet. Jeśli nie będą chcieli dosłać i jeśli da się w tym miejscu wystawić negatywny komentarz jakiś to powiedz że jeśli otrzymasz wszystkie przedmioty to wystawisz pozytywa i szybko powinni dosłać :) i otwierajcie paczki od razu ... Po tygodniu przepada uszkodzenie jej zawartości nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na dostanie. O kórwa... W szkole powinni uczuć podstaw. Wstyd wstyd wstyd!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Mam nadzieje ze przysla. Za paczkę płaciłam kurierów. Czytałam ze kurier ma nawet obowiązek czekać aż ja sprawdzę zawartość paczki. Nigdy tego nie robiłam od 12 lat nue miałam takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×