Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
A gdzie kupujesz te lakiery Makear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie wiedzialam...nie mam przykrych niespodzanek uczuleniowych, odkąd zmienilam cały komplet, bo nie tylko lakiery, na makear, także wszystkim alergiczkom zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczulenie często związane jest z zalewaniem skórek - łatwiej o to, jeśli lakier jest rzadki. Niektóre lakiery (np. Neonail) są gęstsze i trudniej zalać nimi skórki przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto używać sprawdzonych marek (np. Neonail)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Neonail nie uczuliło, ale to kwestia osobnicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkananaa

Dla mnie idealne sa lakiery z Makear i nic mi się nie dzieje po nich, jakość mają pierwszorzędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja wszystkie produkty mam od makear, jakos balam sie laczenia roznych firm. lakiery dobrze sie rozprowadzaja i swietnie kryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomast mam ta lampę i jest świetna. Sama kosztuje 99zł, więc chyba w zestawie to średnio wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNika88

Też kupuję lakiery z Makear, teraz mają fajne zestawy świąteczne z nowymi ciekawymi kolorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W silcare widziałam takie zestawy do hybryd. Tam jest lampa i chyba top, baza i jakiś kolor. A nie jest drogi koło 130zł, także dobry na prezent na święta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka

Tak potwierdzam ! Świetne są te lakiery i do tego mego trwałe i dobrze się nakładają . Jak dla mnie makear to najlepsza firma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Makear. Sprawdzone i bardzo dobrej jakości. Ja innych nie kupuję już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia Kobra

Czy wy też macie problem z dobraniem odpowiedniego kształtu paznokci do dłoni? Bardzo często zdarza się tak, że to co sprawdza się u jednej osoby, kompletnie nie pasuje innej. Piszcie czym się kierujecie najczęściej, ja opieram się na własnych doświadczeniach i artykułach typu http://www.infokosmetyka.pl/twoj-idealny-ksztalt-paznokci-jak-go-wybrac/., pomocne są też filmiki na YT ale ta tematyka jest mało popularna, częściej słyszy się o samym malowaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kształt mam zawsze taki sam, takie zaokraglone kwadraty bym powiedziała:) a jeśli chodzi o sam wybór lakierów to Makear bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

rowniez robie sama hybryde w domu. zakupilam lampe uv i caly ten sprzet. lakierow uzywam tylko z makear - jak chodzilam do kosmetyczki jeszcze to ona na nich pracowala i spodobaly mi sie no i byly przetestowane ze nie uczulaja i swietnie sie trzymaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×