Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Taka piękna miłość

Polecane posty

Gość gość

Skąd u ludzi taka hipokryzja... Wczoraj wieczór spędzony z kochankiem, seks kilka razy w ciągu spotkania, przytulanie, buziaki itp. I to ona lata za nim (to mój kumpel - jej kochanek) a dziś patrzę na fejsbuku, a ona wrzuca zdjęcie z mężem ze ślubu, podpisane "To już 9 lat, kocham na zawsze, na zawsze razem - moja miłość! " Ja prdl ! Jak tak można?! Nie popieram kumpla że ją bzyka, ale jest singlem i korzysta, ona w nim zakochana, znamy się wszyscy, kiedyś płakała do koleżanki że bardzo go kocha, a dla niego to chyba tylko seks. I weź tu zrozum... Wczoraj skakała po nim, a dziś wystawia się z mężem na fejsie. Mam narzeczoną i serio zaczynam się bać czegoś więcej... Teraz się niemal każdy zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz się chyba każdy zdradza. x My kobiety bierzemy przykład z mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest singlem i korzysta zz z mezatki?? sam jestes hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma płakać na fejsie, że jest nieszczęśliwa w małżeństwie ;) ? Na pewno ceni sobie to że ma > dom > rodzinę > z kim wyjść na kolację / do teatru. A kochanek jest tylko do bzyknięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem z tych co nie rozumieją zdrad i perfidnych oszustw, jakby nie można było się rozstać jak normalni ludzie, skoro obecny związek nie zaspokaja potrzeb lub po prostu nie chce się nad nim pracować. Mam "znajomych" którzy próbują od lat mi wmówić że to norma, sami tak zresztą robią, niektórzy proponują mi zaszczytną rolę kochanki, nawet i nowej żony (obecna już za stara lub nudna, niekoniecznie "zła" jak to często zdradzający opisują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ty nie wiesz ze z rodziną to na zdjeciach...? I to nie zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×