Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Neoprene1

Co o rym myślicie? Mam u niej szanse?

Polecane posty

Od kilku miesięcy podoba mi się dziewczyna. Ukrywałem to dość długo. W końcu zauważyła, że zacząłem się na nią gapić. Odwzajemniała to z uśmiechem i też zauważałem, że na mnie patrzy. Czasami patrzyliśmy sobie w oczy nawet 3-5 sekund. Postanowiłem, że w końcu napiszę do niej. Wszystko było idealnie! Pisaliśmy po 3 h dziennie. Gadaliśmy o wszystkim( muzyce,grach itp.). Mówiła, że jestem fajny, lubi ze mną pisać. Jeżeli mieliśmy taki dobry kontakt postanowiłem, że się z nią spotkam. Spytałem się ją czy ma w sobotę czas. Dała mi tandetną wymówkę, że jeździ akurat w soboty z rodzicami do sklepu (pytanie 1.Czy to mogła być prowokacja z jej strony? W sensie, że już wiedziała, że będę ją chciał zaprosić, ale chciała,żebym o to zawalczył?). Spytała się czemu pytam? Powiedziałem, że dowie się jeżeli wtedy nie pojedzie (będzie miała czas). I akurat nie wiadomo skąd mówiła, że dziś nie jedzie(wcześniej mówiła, że wtedy jedzie). Wszystko było super! Wcześniej prawiłem jej komplementy wiec się chyba domyśliła co jest na rzeczy. Ale wszystko się zrujnowało... W dzień spotkania zablokowała mnie na fb i nie przyszła. Zdziwiło mnie to przecież mieliśmy taki dobry kontakt i wgl. Po 2 tyg. mnie odblokowała. Popisaliśmy chwilę i spytałem się czemu to zrobiła? A ona zapadła się pod ziemię. Napisała trzy kropki jakby się zawstydziła i nie odpowiedziała. Mimo to po tym dalej się uśmiechała, nie była obrażona itp. Ale mam wrażenie, że po tym nasze relacje się pogorszyły... Piszemy max do 0.5h, . Jest rzadziej na FB niż wtedy jak zaczęliśmy pisać (wcześniej była może raz na miesiąc, jak zaczęliśmy pisać to codziennie(pytanie 2. Czy to możliwe że specjalnie udaję niedostępną, abym zaczął coś robić?) ,( PO ODBLOKOWANIU NADAL SIĘ UŚMIECHAŁA). (pytanie 3) Myślę, że to co wam wymienię może być tego powodami: 1.Ma ciężką sytuację w domu (nie mogę powiedzieć jaką chyba każdy wie dlaczego) 2.Pisała mi, że kompletnie nie lubi swojej klasy, nie ma koleżanek ani nic (poprzez "zerkanie" sam się domyśliłem) Być może po prostu była bardzo zawstydzona tym, że ją zaprosiłem i się bała za mną pogadać, albo przez te wymienione wyżej sytuację nabawiła się np. fobii społecznej? Powiedzcie mi co o tym myślicie. Widzę, że jest z nią dość ciężka sprawa, ale nie wiem co robić. Mam zamiar z nią w końcu pogadać(może właśnie dlatego jest ostatnio taka obrażona, w sensie że do niej nie zagadałem?) Wczoraj zaprosiłem ją na spotkanie. Na razie nie odpisała. Jak myślicie co mam teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×