Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziwne zachowania mojego chłopaka.

Polecane posty

Gość gość

Witam, w życiu bym nie pomyślała, ze bede wylewać swoje żale na jakims forum ale jestem już w desperacji i głupio mi ze sama sobie z tym już nie daje rady. Z chłopakiem mamy po 24 lata, jesteśmy razem od 2 lat. Rok temu powiedziałam mu, ze mam dość jego zachowań ( po kłótniach zakładał tindera, badoo itd) i kończę to. W tym samym dniu on sobie znalazł pocieszenie, które pojawiło się w jego otoczeniu akurat w tym momencie. Byli na następny dzień na koncercie, był nawet chwilowo o nią zazdrosny - chciał być ze mna potem znowu nie itd. Po czasie wyznał mi ze się w niej zauroczył wtedy a do mnie nie czuł jic więcej oprócz złości o te wszystkie sprzeczki miedzy nami i miał tego dość. Wróciliśmy do siebie, sprawa ucichła. Mieszkałam u niego przez wakacje, w tym samym dniu kiedy pojechałam na pare dni do swoich rodziców on utworzył maila i napisał do tej dziewczyny wiadomość ze jest piekna. Co jest najlepsze - nie usunal tego nawet z historii i zapamiętał hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumaczył mi się ze to były zarty, wplatał w to swoich kolegów, ze to niby z nimi on to pisał ( wyszło ze to nieprawda) po czym okazało się ze sam. A 5 dni później on pod wpływem alkoholu ze swoim kuzynem oglądali jakieś łaski ( same ładne dziewczyny, powiem szczerze) i nagle ONA. Na moim komputerze... oglądał ją i nawet tego nie usunal. Palant. Twierdził ze kuzyn prosił go aby pokazał mu łatwe łaski w okolicy i on mu ją pokazał bo jak stwierdził „ przecież miała chłopaka jak wtedy ze mna na koncercie była”. Nie wiem czy to prawda ale rzeczywiście ten kuzyn z rana od razu po tej imprezie oglądał anonse erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kłótni facet który kocha przeprasza albo daje czas żeby kobieta ochłonęła mój mnie przytula całą noc. Twój Cię nie kocha i nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwórz oczu, to zwykły kobieciarz który Cie nie kocha i tylko szuka okazji do bajerowania innych lasek! On nigdy nie będzie wierny, tracisz czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwórz oczu, to zwykły kobieciarz który Cie nie kocha i tylko szuka okazji do bajerowania innych lasek! On nigdy nie będzie wierny, tracisz czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie dziewczyno spokoj, szkoda zycia na frajera ktory cie nie kocha i nie szanuje jak ja pokloce sie ze swoim facetem to pomilczymy troche, ale jednak on przychodzi i sie przytula a nie zdradza mnei z inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że zerwanie nie jest takie łatwe i że to,że Ci tu piszą żebyś zerwała raczej tego nie spowoduje,ale musisz się zastanowić czy naprawdę chcesz być z kim kto pisze z innymi (i nawet miałaś już dowody) i z kims kto po każdej kłótni idzie Sobie do kogoś innego.Ja mam sytuację jaką mam też zastanawiam się nad wieloma rzeczami i też podejrzewam o coś chłopaka ale pomimo kłótni jednak ja albo on się przepraszamy i to tak odrazu jak opadną nam emocje a Twój idzie się pocieszyć na boku no musisz to przemysleć.Ale ja na Twoim miejscu nie byłabym w takim związku dłużej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×