Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bywam tu i tam

Polki to straszne malkontentki, marudy i są wiecznie nie zadowolone

Polecane posty

Gość bywam tu i tam

troche jeżdże po świecie i poznaje różne kobiety z innych krajów i one jakoś nie mają takich cech jak polki. Nie ważne nawet jaki ich status materialny. Nawet w afryce gdzie w chałupkach z gliny mieszkają ludzie się cieszą z tego co mają a mają naprawde trudne życie. A polki?? Wiecznie wiele z nich często skrzywione i niezadowolone z niczego, zero uśmiechu, nic tylko się przy nich powiesić z depresji. Szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać w takim towarzystwie się obracasz. Poza tym ogólnie sytuacja ludzi w kraju taka zyciowa jest zła. Ludzie w większości mają dzieci i nie dają im miłości a później wyrastają z nich takie poranione, smutne, depresyjne ludzie. Do tego ogólna bieda. Życie od 1 do 1, ostatnio słyszałam jak do mojej mamy jej koleżanka powiedziała"pracuje 35 lat a nadal jestem na dorobku,, niedawno skończyłam spłacać kredyt mieszkaniowy. Nie mam nic oprócz mieszkania, żeby pomóc synowi na studiach musiałam wziąć kredyt, na ślub też pożyczka. Jak dostanę wypłatę to nawet przez kilka dni nie mogę zaszaleć żeby nie kupować na jakiejś promocji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak jej tak "źle" to do afryki niech się przeprowadzi, poczuje co to prawdzuwa bieda. A syn? niech sam zapíerdala a nie matka bierze pożyczki na jego studia i na ślub, co za idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mentalność polskich naburmuszonych księżniczek z kamienną twarzą. Nawet Ukrainki nie dość że są ładniejsze to uśmiechnięte i zadowolone z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:50 lecz się na nogi bo na głowę już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech nie u nich
zobaczyć uśmiech u polki to jak zobaczyć YETI, nikt nie widział, bo wiecznie skrzywione ryje, co z tego że niektóre mają nawet ładne te mordki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wyspa depresji
gość dziś 17:50 lecz się na nogi bo na głowę już za późno. >>>> pustak gigant z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz narzekasz ze polki narzekają , skomlisz że polki skomla, mówisz na kobiety a sam jesteś takim polaczkiem z przekreconym ryjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wez sobie ukrainke, i po sprawie! pewnie zadna Polka ciebie nie chce i tu jest pies pogrzebany, cieniasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzywe mordy mają bo bieda i muszą w burdelu robić, obrabiać pałki oblechom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ też bym miał wtedy wiecznie krzywy ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uposledzony polaczek z przekreconym ryjem, hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co to największą marudą w tym topiku Jesteś Ty, autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w Ameryce Południowej. Brazylia, Chile, Kolumbia. Wszędzie tam ludzie żyją na dużo niższej stopie życiowej niż Polacy, a mimo to potrafią się cieszyć z tego co mają. Kobiety są dużo pogodniejsze od Polek, wesołe, uśmiechnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba bylo sobie przywiesc jakas murzynke i po sprawie. ale tam ciebie tez zadna nie chciala i teraz masz bol doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ja tez jezdze na Zachod i tam serio kazdy jest zadowolony np.kasjerka, policjant, pani w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja if
Niezadowolone piszemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mieszkam na zachodzie i uwierzcie mi tu mieszkaja tacy sami ludzie jak w Polsce, niektore zawody sa lepiej oplacane , ludzie maja pomoc socjalna. Ale tez sa smutne kobiety z problemami. A na zewnatrz kazdy jest usmiechniety, problemy zostaja w domu. takie pozowanie, udawanie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×