Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zwalczyć nieśmiałość, wobec tej kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Witam!!! Jakiś czas temu poznałem dziewczynę na pewnym portalu. Portalu, broń Boże, nie randkowym, a rozrywkowym, że tak się wyrażę. oczko.gif Ale mniejsza o to, jaki to portal... Otóż dziewczyna jest zarówno o fajnej osobowości, jak i bardzo mi się podoba z wyglądu... i ja chyba jej też... Nie powiedziała mi tego wprost, ale zauważyłem, że po tym jak mnie zobaczyła, stałą się jeszcze bardziej serdeczna i że tak powiem emocjonalna i powiedziała, że podobają jej się moje fotki (ale bądź, co bądź nie powiedziała, że ja)... Ale do rzeczy. Parę razy proponowałem jej spotkanie. Najpierw jej odpowiedź była: "może tak, może nie, ale na razie bardziej nie niż tak"... (to było zanim pokazałem jej swoją facjatę)... Potem (po tym, jak już mnie zobaczyła) znowu jej zaproponowałem spotkanie, w perspektywie paromiesięcznej i odpowiedziała: "Jak do tej pory będę sama to takusmiech.gif "... Spotkanie niestety nie wypaliło, bo miałem problemy finansowe i nie mogłem sobie pozwolić na taką eskapadę... Wczoraj jej zaproponowałem (na próbę) spotkanie na majówkę w przyszłym roku. Odpowiedź jej była: "o jej to kupa czasu"... I teraz się zastanawiam, czy zaproponować jej spotkanie w lipcu (bo będę mógł sobie wtedy małą wycieczkę sprawić)... Ale mimo, że mi się z nią dobrze gada. I parę razy jej proponowałem spotkanie, a nigdy nie spotkałem się z ewidentą odmową. To zawsze czuję stres, kiedy chcę jej zaproponować spotkanie, bo pojawia się myśl, że mi odmówi... Co zrobić, żeby te myśli naprostować... Nie wiem, czy to istotne, ale ja mam 33 lata, a ona 28...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dowiesz się jak nie spytasz, ZAWSZE w takiej sytuacji warto zaryzykować, bo nic nie tracisz a zyskać możesz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:10 0 Jedyne ryzyko, że jak mi odmówi, będę chodził w****iony kilka dni. A i to, czy się zgodzi, czy odmówi może zależeć i od nastroju i od fazy cyklu menstruacyjnego... Są badania, które mówią, że kobiety patrzą na zupełnie innych facetów w okresie dni płodnych, a na innych w okolicy okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zrobić dobre wrażenie, to nie bądź strachliwy i nie zwracaj uwagi na humorki kobiety tylko działaj, kobiety lubią silnych i pewnych siebie mężczyzn, którzy są pewn, że chcą właśnie te kobietę i zrobia wszystko, by z nią byc.To atawizm, taki mężczyzna ja zawsze obroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:34 - Wszystko ładnie, poza "zrobi wszystko by z nią być". Wszystko to zrobi desperat, tak jak każdy komu za bardzo zależy jest z definicji desperatem. A ja nigdy desperatem nie jestem, nie byłem i nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up x Nie wiem, czy to istotne, ale mam 33 lata i jeszcze nie miałem ani jednej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×