Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

A JESLI POPROSTU NIE UROSLO ;)

Polecane posty

Gość gość

Witam Zaczne zartem, ze mam kolege co ma podobny do w/w problem  Nie uroslo  wiecie co... Matka natura potrafi byc nieraz naprawde zlosliwa suka i o te wlanie przypadki chcialbym sie was zapytac. Brakuje pare centymetrow tu i uwdzie i choc ja sie nie specjalnie przejmuje (juz) a zadanie swe spelnia doskonale (corke mam zdrowiutka i sliczna (bankowo moja hehe;))... to kiedy jednak nie musze akurat plodzic potomstwa, jest kolokfialnie mowiac "lipa"  na tyle wyrazna, ze w miejscach jak plaza, sauna, basen czy nawet na zabiegach medycznych (hydroterapia fajna sprawa polecam) jakos niefortunnie zwracam uwage ;@ niby wszyscy jestesmy dorosli ludzie, niby poprawnosc polityczna i jakies tam wyzsze cele w zyciu niz proste dlugosc fiufiu, ale to fakt ze jakas tam he nazwijmy "zwierzeca czastka" gdzies tam siedzi w nas gleboko i pojawia sie w okolicach wlasnie takich przybytkow jak plaza, sauna i generalnie w kazdym takim miejscu gdzie przychodzi pora sciagnac majtki czy stanik(nie ze ja! O ja nie ;)) i poczuc przyslowiowy luz  poczuc sie poprostu swobodne, a tu samozwanczy detektyw pchelka zweszyl trop i zapomnij o relaksie bo zd***** jak by kosmite zobaczyl... ZE JAK TO? Z TAKIM MALYM TO SIE W DOMU SIEDZI I LECZY KAPLEKSY ALBO CO TAM INNEGO!?! WTF?! i nie mowie tu tylko o Paniach... kiedys nawet (fakt z zycia) jakis 100% obcy typ, spotkany jeden raz w zyciu nagolasa w saunie, po chyba 4 spontanicznym, z mojej strony 100% przypadkowtm spotkany na deskach wymyslil sobie ze pora skrucic dystans i spytal CZY JA SIE NIE WSTYDZE ZE KTOS ZOBACZY, ZE ON BY RAK NIE MOGL, BO WIESZ ZIOMEK ZE MASZ MALY PROBLEM... !!!!???! Dacie wiare!?! kur*a zartownis czy niewiem co autor mial na mysli... co molem zrobic? wstalem i z***balem mu na zeby ze pad jak kawka, potem kleknolem przy nim i oswiadczylem zeby opuscil lokal bo dam mu poczuc czy naprawde taki maly. wlasnie takie buraki najbardziej mnie irytuja,  jak by cejroskiego ogladali... wrrr Kobiety nie  hehe bo tu zazwyczaj obywa sie bez hamstwa, a jakos tak (wydaje mi sie dobre slowo) jest jakos bardziej intymnie, BEZ GLOSNEGO WOW  bo wszyskie nasze Panie wiedza ze tacy hlopy tez maja swoje Duze zalety ;p jakis ram usmiech, czasem zaczepka slowem, jakies zaklopotanie  ale raczej na + Temat uzasadnilem co prawsa autorskim przypakiem, ale licze ze nie na mnie sie skupimy, tyko na tym MALYM PROBLEMIE W SESIE GLOBALNYM... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×