Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaluje, ze poznalam swojego meza

Polecane posty

Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dlatego ludzie z patologicznych rodzin mają chújowe związki. 

Moja rodzina nie jest patologiczna.Nie mogę jej tak nazwać.Nawet nie wiecie czy wasi ojcowie chodzą na dzi...ki.Mojego sam wyśledziłem.Doniosłem mamie o tym.A wasi mężowie?Lepsi są?Pewnie nie raz korzystali z usług tych szmat prostytutek.A wasze problemy ze zdrowiem ?Rak szyjki macicy itp skąd sie bierze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Moja rodzina nie jest patologiczna.Nie mogę jej tak nazwać.Nawet nie wiecie czy wasi ojcowie chodzą na dzi...ki.Mojego sam wyśledziłem.Doniosłem mamie o tym.A wasi mężowie?Lepsi są?Pewnie nie raz korzystali z usług tych szmat prostytutek.A wasze problemy ze zdrowiem ?Rak szyjki macicy itp skąd sie bierze??

No weź nie strasz. Chyba są jeszcze tacy mężczyźni, którym można ufać 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aora
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie jesteście warte, żeby się za wami uganiać i adorować was.Ja sam dałem kosza chyba z 7-8 panienkom.I co?Mam 40 lat i wolny jestem jak ptak.Wcale samoty nie jestem bo mam siostre co ma 3 dzieci.Traktuje je jak swoje.Zapisałem mieszkanie jej najstarszej córce - mojej chrześnicy.Nie myślcie że jestem łysiejącym brzuchaczem!!!O nie!!!Mam 194 cm 102 kg a na dole też nie mam się czego wstydzić.Nabrałem wstrętu do małżeństwa patrząc na mojego ojca dz.i.w.k.a.r.z.a i matkę materialistkę i neurasteniczkę.Życie jest piękne tylko bez was kobietki.AMEN!!!

Jesteś homo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karim
Dnia 12.05.2018 o 16:18, Gość gość napisał:

Moj niestety tez to typowy cham i prostak. Oni wszyscy swietnie graja przed slubem, a pozniej wychodzi z nich bydle

Wy też świetnie gracie przed ślubem a potem ryj jak straszydło w halloween, gruba doopa i lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dlatego ludzie z patologicznych rodzin mają chújowe związki. 

hoojowe albo wcale ich nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja właśnie mam HPV przez męża i czeka mnie rak szyjki macicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja tez załuje  slubu . mamy  oddzielne pokoje  , zyjemy koło siebie  nie spedzamy ze soba czasu nie rozmawiamy nie uprawiamy seksu tak juz od 3 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×