Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WiernaŻonka

Mój mąż prosi mnie o....

Polecane posty

Gość WiernyMąż
Proszę wszystkich Polonistów i Polonistki aby w**********i z tego tematu albo jeżeli lubicie się wypowiadać nie w temacie to chętnie porozmawiam twarzą w twarz bo w moim mieście lepiej nawet w sieci nie przesadzać bo się można zdziwic. Pozdrawiam Wierny mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiernaŻonka
Tak chciała bym abyśmy obie czerpały z tego przyjemność bo o to przedewszystkim chodzi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz problemu żeby polizać cipcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh pow. 200 000 to chyba musi byc Radom :) nie pograzaj sie: wścibskości, a nie wścibskość-i Cię, a nie cię Ty, a nie ty - miastowy, a nie Miastowy. Moj Boze, moje 9 letnie dziecko jest lepsze z ortografii niz Ty. WRACAJ DO GAROW tam Twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym, a nie chciała bym!!!!!!!!!!!!!! wracaj do zeszytow, jutro szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim, a nie przedewszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj chyba sami Bralczyki albo Miodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dajcie jej juz spokoj, to nie jej wina tylko smartfona, a raczej stupidfona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiernaŻonka
Wydaje mi się że nie było by z tym problemu napewno wszystko wyszło by podczas stosunku ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiernaŻonka
Jestem w pracy Piszę szybko bo na telefonie i nie poprawiam błędów które robi mój xiaomi , nie pytam czy robię błędy tylko o sex z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zareagowałabyś jakby mąż pieprzył inną przy Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiernaŻonka
Narazie nie bierzemy tego pod uwagę , Mąż też nie nalega. Nie byłam w takiej sytuacji więc nie wiem, mogę tylko tyle napisać że nie czuje zazdrości na plaży nudystów tyle ma co się popatrzy a co by było jeszcze z jedna kobieta nie wiem bo jak narazie to ja jeszcze nie robiłam tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poprawiasz bledow ktore robi Twoj telefon?? Co to za idiotyzm, skoro napisalas napewno to co on ma tu poprawiac ?? chyba Twoja nieznajomosc ortografii. Na pewno piszemy OSOBNO!!!! Cos mi sie wydaje, ze jestes gimbaza bo nie wierze, ze 25-letnia kobieta moze miec takie braki edukacyjne. Wroc, nie wydaje mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło mi że piszę z naturystką. Ja też uwielbiam nagą plażę. Ola z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość71
Gość od ortografii, luzuj majty bo nudny/a jesteś okropnie, starą panną jesteś czy co? Wierni, nie karmcie tego trolla to zdechnie, to najlepsza metoda. BTW to pewnie jakiś dzieciak skoro obsługa telefonu jest dla niego tak istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miodek", dlaczego nie stosujesz znaków diakrytycznych? Za leniwy jesteś? Tu też ortografia się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiernaŻonka
Czesc Olu ja jak narazie nie chce mówić na forum jak mam na imie, no to fajnie że mamy podobne upodobania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiernaŻonka
A ty masz jakieś doświadczenie z Kobietami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam podobny problem,ale tylko podobny.Jestem trochę straszą i nuda z rutyną nam w związku doskwiera tak że seks bywa sporadyczne.Wymyślamy dla siebie jakąś alternatywę raz mąż mi proponuje bym znalazła sobie kochanka takiego pod kontrolą a i ja mu zaproponowałam kockankę jako wspólną koleżankę,ale nic z tego nie wynikło poza podniecenie podczas planowania.Przyznam że nie jestem BI ale coraz częściej myślę o takiej przyjaciółce domu która mogłaby być trochę bardziej wyzwilona aby robić COŚ więcej z nami.Zupełnie nie wnikam czy się do tego nadaję ani cze mąż to zniósłby taki trójkąt ale chcę mieć przyjaciółkę do wszystkiego.Męczę ten temat w zamyśle i coraz bardziej planuje aby zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×