Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berrie

Ile tutaj ludzi siedzi XD PRZESADA

Polecane posty

Gość gość
Eeee ni ma cycuni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berri ty głupia suko ssij pałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berry masz chłopaka proszę odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaciekłyantifiarz dziś kermit już zrobił nastroik tam idziemy go ru'chać po tym jak zamkną kafe xD x Ku... toś teraz palnął XD nastroik nie jest od Kermita, znam gościa i na hejt albo spam czy bota tam nie ma szans, on się szybko z tym uwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na nastroik i całkiem spoko tam jest :) Tylko nie ma tam jeszcze za dużo osób. Kiedy migracja? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berrie KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Witaj : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
berrie dziś Weszłam na nastroik i całkiem spoko tam jest usmiech.gif Tylko nie ma tam jeszcze za dużo osób. Kiedy migracja? XD x widac jeszcze sa "mlodzi" w tym pewnie pare dni dzialaja, ale niezle im to wszystko sie rozrasta jak na takie nowe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, hej. smiech.gif Mam ochotę poznać tutaj kogoś ciekawego, podkreślę jeszcze raz, CIEKAWEGO. Rozumiem, że większość osób interesuje się muzyką, sportem, serialami i samochodami, ale ja w takim razie chcę pogadać z mniejszością. Nie musisz być kobietą, aczkolwiek jeżeli już nią jesteś to w miarę zadbaną smiech.gif Jestem ateistą dlatego wypraszam sobie wszelkie krucjaty i lewakiem więc przemowy a,la ONR zastawcie dla siebie. Mogę się wydawać wredny, trudno xD jeżeli poznasz mnie bliżej zrozumiesz, że to tylko maska. Interesuję się podróżowaniem, turystyką, lotnictwem, bukmacherką. Uwielbiam abstrakcyjne myślenie, metafizyczne rozważania oraz kreowanie świata z samodzielnie stworzonymi prawami. Ambiwertyk, idealista, buntownik. Pewny siebie i niezależny facet z niedoborem czasu w ciągu doby. Bardzo proszę o wstępne przedstawienie się w kilku zdaniach. Jak masz na imię, czym się interesujesz i mniej więcej jaką masz osobowość. Jeżeli Twoje wykształcenie kończy się na gimnazjum, nie pojęłaś czym jest kultura osobista, piszesz do każdego bo może akurat z którymś się uda, jedyne co Cię interesuje to co będzie na obiad, oszczędź czasu mnie i sobie. Mimo tak chłodnego ogłoszenia mam nadzieje że spotkam prawdziwe diamenciki smiech.gif Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dragon sie pojawil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×