Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość binxa

Łazienka biało fioletowa?

Polecane posty

Gość binxa

Na wakacje remontuję łazienkę i jestem na etapie wybierania kolorów. Naszło mnie właśnie na połączenie białego z fioletem. Co myślicie? Ma ktoś może u siebie łazienkę w takich kolorach? Zastanawiam się czy zrobić białe kafle i do tego gdzieś fioletowy akcent, czy raczej fioletowe kafle i to przełamane bielą. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam łazienkę w szarym kolorze. (ale była robiona 8 lat temu) Teraz trochę za dużo tego kolory szarego,białego. Proponuje bardziej postawić na fiolet niż biel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kamienie naturalne? http://www.prodmar.pl/ ma niesamowitą ofertę, z pewnością znajdziesz coś, co Ci się spodoba. Mają tam osobną zakładkę na łazienki, naprawdę można znaleźć ogromną inspirację :) Ja osobiście bardzo mocno zakochałam się w tych wszystkich ofertach! Teraz zrobiliśmy dodatkowo salon z kamieni naturalnych - na żywo wygląda jeszcze lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binxa
Kinga, przejrzałam te inspiracje które podesłałaś i z tego najbardziej chyba mi się podoba to https://www.lazienkaplus.pl/pl/inspiracje/invena-dokos-630/ właśnie w fiolecie. Czyli przewaga bieli + fiolet. Bo cała w bieli jak ktoś tu już pisał, to odpada. Kleopatra, ja właśnie teraz też mam łazienkę w szarościach :D Dlatego czas na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
binxa, to co wkleiłaś bardzo ładnie wygląda! w mojej ocenie spokojnie możesz się na tym wzorować skoro Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wc mam fioletowe płytki do wys. 1,20 i nie na wszystkich ścianach, reszta biała farba łacznie z sufitem mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Fioletowych kafli na pewno nie rób, za kilka lat nie będziesz mogła na nie patrzeć. A i w utrzymaniu nie będzie łatwo. Na pewno postawiłabym na białe płytki a fiolet w dodatkach albo może taki kolor sufitu? nie będzie nudno z farb dulux easycare kuchnia i łazienka jest na 100% taki wyrazisty fiolet, widziałam na żywo jak wygląda u znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariah67
Biało fioletowa ? już widzialam takie łazienki ;) Pamiętajcie też o takich rzeczach jak dobra bateria łazienkowa czy umywalka . grupa-armatura.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolettaK
Z armatury kraków mam bidet oraz umywalke nablatowa ;) Bardzo dobra jakosć oraz ładny wygląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zależy co kto lubi szczerze mówiąc. można to pomieszać w ładne zestawienie, z klasyką. ja widziałam różne aranżacje, pomocne i bardzo eleganckie. W cermagu natchnęło mnie na wygląd mojej łazienki! i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością taka łazienka będzie oryginalna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×