Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marekesz

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

Hej. Szukam fajnej dziewczyny która tak jak ja nie ma czasu na życie osobiste bo ciągle tylko praca. Chciałbyś się spotkać czasem, pogadać wypić jakieś piwo no i czasem też się fajnie byłoby pokochać. Mam 36 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nazywam sie Kasia. Chetnie z toba porozmawiam telefonicznie, bo chce uslyszec twoj glos. Jesli sie zgodzisz to podam ci swoj numer, buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia miłą jesteś:) ale wole jak ty zadzwonisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasia, jeśli możesz wyślij mi swój nr tel. na maila: marekszypula.1984@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie wam wysle swoj numer, bo jestem samotna i szukam jakiegos kompana. Dodam tylko, ze mam blond dlugie wlosy i niebieskie oczy. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I siusiaka 11 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie się spotykam z żonatymi, głównie prezesi, przedsiębiorcy, doktorzy. Pracuję jako luksusowa panna. 1800 zł za noc to coś wspaniałego, zwłaszcza gdy pozwala mi dotykać obrączki czy nawet ją zakładać. Odczuwam wtedy satysfakcje, że woli mnie, a nie swoją niezgrabną żonę. A co dopiero jeżeli chodzi o sex, potrafi lizać mi piersi, całować, przytulać tak jakbym była jego ukochaną. Nie dość, że to cholernie przyjemne to jeszcze płaci. Polecam mojego bloga :http://dajed**y.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 8Widmo8 dziś Cześć Agnieszka. Przytulałaś mnie, mówiłaś że będąc impotentem to duży plus, bo żadna kobieta nie będzie mieć władzy nademną. Innymi słowy nie zmanipuluje mnie ciрom i co za tym idzie nie owinie mnie sobie wokół palca. Leżałem w kałuży krwi przywiązany do kaloryfera identycznie jak kiedyś jako dziecko i udawałem martwego emocjonalnie. Sam sie raniłełem bo głową mogłem uderzać w kaloryfer i aby nie dać satysfakcji prętom metalowym zbrojeniowym o średnicy 10 milimetrów i długości jakieś 60 cm. które dzierżyłaś w dłoniach. Bałaś sie mnie odwiązać bo nie byłem sobą i wiedziałaś, że tylko symuluje zgon. Zgasiłaś światło. Obudziła mnie fala zimnej wody którą wylałaś na mnie z plastickowego wiadra 10 litrowego które zakupiłem kiedyś w dyskoncie w celu bo mi sie kolor podobał. Nie chciałem współpracować, ani mój mały penis nawet nie drygnął pomimo widoków które mi serwowałaś aby mnie złamać bym zaczął zeznawać. Cała sytuacja wprawiała Cie w zakłopotanie co było widoczne dla mnie. Wróciłaś ze strzykawką i całe pomieszcze wirowało po specyfiku który mi podałaś domięśniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×