Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mareczka ma

Akademia Wizażu Good Look Warszawa opinie

Polecane posty

Gość mareczka ma

Bardzo Was proszę, a szczególnie osoby po kursie jakimś w tej akademii, o opinie na temat firmy, kursów, umiejętności jakie zdobyły. Jestem zainteresowana kursem wizażu 120 godzinnym I i II stopnia. Ale chcialabym naprawde coś z niego wynieśc, dlatego interesuje mnie taki dłuższy a nie nic krótkiego. Jak któraś wie prosze o opinie z pierwszej reki - Jak duże sa grupy, jakie jest podejscie , jacy prowadzący i można się czegoś nauczyć? I ogóknie polecacie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa tej Akademi i chętnie poczytam opinie. 120 godzin to chyba fajnie dużo , bo słyszałam o krótszych kursach ale pytanie czy coś one dają . Chce w wakacje zrobić kurs wizażu żeby od września ruszyć z działalnością. Mam jeszcze chęć na kurs makijazu permanentnego, mam nadzieje że się uda Bardzo chce sie w wizazu głownie sprawdzić :) Myslę że przyszłościowy zawod jak ktos będzie w tym dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wARszawijANKA
GOOD LOOK na Mokotowie? Jesli tak to byłam tam na kursie wizażu "Bądż Piekna" taki typowo na własny uzytek , ale bardzo pomocny. Była analiza typy cery i analiza kolorystyczna, dobranie odpowidniej kolorystyki i kosmetyków, uczyłyśmy się makijażu dziennego i wieczorowego i to co mnie interesowało czyli nauka modelowania twarzy Fajny był tez przegląd kosmetyczki , mozna było przynieśc kosmetyczke pełną kosmetyków i wizazystka nam dobierała co dobre a co wyrzucić :) Kurs trwał 16 godzin, sporo się nauczyłam szczególnie tego modelowania twarzy i smoky eyes Co do prowadzenia bo to was interesuj****ardzo indywidyalne podejscie, mała grupka nas była bo w takich ucza i prowadzaca do kazdej podchodziła z każdą pracowała oddzielnie , dużo indywidualnych porad i poprawiania błędów. NIe żadna masowka dla zbicia kasy ale fajny pomocny profsjonalny kurs. Wg mnie potrafią ro robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super przeczytać dobre opinie bo zapisałam się na październik Do Good Look na kurs weekendowy 50-godzinny- maja uczyć makijażów użytkowych:dzienny, wieczorowy, glamour, ślubny. Jedna ze znajomych którą poznałam na szkoleniu z rzęs mi o tej szkole mówiła i o tym kursie wieć zapisałam sie, spróbuje bo tej wiedzy mi jeszcze brakuje , a podobno fajnie i dobrze uczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×