Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karcia5327

Jasne kreska na teście

Polecane posty

Gość Karcia5327

Dziewczyny robiłam 2 testy jeden płytowy i jeden strumieniowy. Na oby swych wyszły 2 ciemne kreski i 2 jasne. Nwm jak to odbierać. Od 4 dni spodnie mi się miesiączka. Dodam, że 7 miesięcy temu jedna ciąża straciłam. Mam czy mogę już iść do ginekologa, żeby się upewnić. Jak myślicie jestem w ciąży czy nie i jaki okres czasu odczekać z wizytą u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 grube kreski i 2 jasne na tescie? to jakis wadliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli kreska jest to znaczy, że ciąża też jest. Ja poronilam jakis czas temu. Teraz udalo mi sie wyczuć kiedy miałam owulacje i kochalismy sie z mezem. Za tydzien ide na bete żeby jak najszybciej wiedziec czy jest ciąża czy nie bo jeżeli jest to od razu do mojej ginekolog bede dzwonić co dalej. Czy od razu jakies leki na podtrzymanie zastosować czy czekać co się wydarzy. Licze na to, ze beta wykaże ciążę i bedzie ładnie rosnąć po kilku dniach, ale wiem ze będzie sie to wiazac tez z ogromnym strachem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też najpierw wyszła jasna kreska a z kazdym dniem ciemniejsza wiec zrob test jeszcze jutro i po jutrze wiec bedziesz pewna albo z krwi betahcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza może za szybko chociaż lepiej idź skoro masz za sobą poronienie a dla pewności to zrób badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam test kilka sni po spodziewanej miesiaczce i wyszla kreska chyba po 5 minutkach ktora widzialam tylko ja... teraz jestem kilka dni przed spodziewanym terminem porodu . Gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia5327
Dziewczyny, a powiedzcie mi czy za bete cos się płaci? I czy muszę iść do lekarza rodzinnego czy wystarczy iść do recepcji i powiedzieć że chciałam zrobić badanie bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placi sie ok 30 zl, a skierowanie moze dac ginekolog z nfz wtedy jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia5327
Okej dziękuję kobitki Mam nadzieję, że nareszcie się udało i że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje ci sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×