Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zgorzkniala z braku milosci 34 lata

Polecane posty

Gość gość

Przynajmniej wydaje mi sie , ze to z braku milosci. Nie ukladalo mi sie z roznych powodow, a teraz martwie sie, co ze mna bedzie. Co jest warte takie zycie ? Pewnei nic.. nie mam planow, ambicji.. Rzucac sie na portlae randkowe i tindera? W tym wieku i tak kazdy fajny facet ma juz zone i dzieci :( jak zyc kolejne 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srak, wezme boorka z odzysku .a niedlugo zlikwiduja ci tez kafeterie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, mam ten sam problem, 29 lat i powoli gasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ty jedna a ja nie mam miłości i nie jestem zgorzkniała sama siebie kocham i robię sobie dobrze, na przekór rodzicom, rodzinie, koleżankom i kolegom Znam swoją wartość i wiem, że one są szparami obciągarami i ja jestem lepsza od nich i żyję godnie! honorowo! z głową a nie dupą na przedzie Nie jestem od tego zgorzkniała i CIESZĘ SIĘ ogromnie że mogę być wolna i nie muszę robić co ktoś mi każe Wyjedź za granicę, daj doopy murzynom czy turasom i bądź dzieciata jak chcesz, albo idż do banku Miłości NIE MA witamy w realu a nie wyimaginowanym świecie kreowanym przez mass media trzepiące kasę na tworzeniu pragnień i potrzeb i unieszczęśliwianiu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień się. Zacznij ćwiczyć. Zrzuć kilka kilogramów. Zajrzyj na http://nplink.net/6EsrOHgg i się zainspiruj. Niejedna kobieta przeszła diametralną zmianę. Wiek nie ma żadnego znaczenia. Mężczyźni zwracają uwagę na te apetyczne.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale nie wzruszaja Cie obrazki z obrazki ze swiat? Ludzie chodza razem po centrach handlowych po prezenty, siedza na kawie, a ty nie masz z kim... Znajomi z pracy razem na urlop, a Ty siedzisz w domu. Fajnie? mnie to dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne Panie przystojnych, wartościowy kawalerów w podobnym wieku jest mnóstwo. Naprawdę jest w czym wybierać w przeciwieństwie do kobiety;) Troche optymizmu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przeciwieństwie do kobiety xx wy i tak lecicie na dwudziestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość trzeba samemu rozbudzić ...w sobie... ...w sercu... ...do siebie i do bliskich... ...do dalekich i do wszystkich... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego 20? Inteligencja, seksapil idzie z wiekiem. Liczy się dojrzałość emocjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla facetow liczy sie twarz , tylek i biust a nie charakter czy cos takiego.... no i mlodosc zeby dzieci byly zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"każdy fajny facet w tym wieku ma już żonę i dziecko" :D co za gamoń żeński, tuman :D tak, bo celem KAŻDEGO faceta jest założenie rodziny w wieku 30 lat tak jakby to było najważniejsze osiągnięcie w życiu. I jeszcze dwójka dzieci żeby dostać PiS-owskie pińset plus. Żeński gamoń 20+ rozumuje w ten sposób: a ten za niski, ten za mało przystojny, ten za mało się uśmiecha, ten za dużo się uśmiecha, ten ma brzydkie włosy, ten już traci włosy, ten nie umie się wysłowić itd. a później stary tenże sam gamoń płacze że po 30 to już nie ma fajnych wolnych facetów bo ci fajni już pozajmowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam się zainteresować feromonami: Feromony.pl/dostepne-produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×