Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

21Ewelina37

Cieknąca ropa

Polecane posty

Byłam parę dni temu na zabiegu plastycznym. Problem pojawił się po kilku dniach bo ranka nie zagoiła się, spuchła i zaczęła lecieć ropka. Mąż pomagał mi ją wyciskać ale to tylko pogorszyło stan. Wyglądam jak napuchnięty muchomor, macie może jakieś domowe sposoby na ropę z miejsc intymnych? Próbowałam już nakładać sok z cytryny i przecierać sodą ale to nic nie dało, tylko troche piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj, jako mama też miałam kiedyś nieprzyjemne sytuacje związane z wyciekaniem ropki z ran pociążowych na szczęście mój mąż bardzo mi pomógł zlizując nadwyżkę nieprzyjemnego płynu ;p jego ślina zadziałała jak super lek pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój niestety choruje na niedobór śliny, byliśmy z tym u lekarza. Jedyne co mu poradzili to zastrzyki pobudzające wydzialanie śluzu w jamie ustnej do tego nierefundowane w NFZ, skandal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! radzę Ci jako ratownik medyczny, abyś skontaktowała się jak najszybciej z lekarzem! Moja babcia kiedyś skaleczyła piętę i niestety nie wyczyściła dokładnie rany, przez co wdało się zakażenie. Na szczęście gdy zrobił jej się ropniak wielkośc***ięści szybko postanowiłam go wydusić i dokładnie przemyć wodą utlenioną. Cała rodzinka miała później niezły ubaw i pełne brzuszki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×