Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seks to zguba

Chciałem sobie tylko poroohać a wyszła z tego rodzina

Polecane posty

Gość seks to zguba

i tak to wygląda w rzeczywistości moi mili, a teraz jestem z kobietą bo..... jestem, żadna wielka miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie jesteś winien. Nawet jak ją zostawisz- pozostaną Ci do płacenia alimenty przez najbliższych 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co są prezerwatywy ? Jak się nie myśli głową ale d/u/p/a to tak się mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks to zguba
ale ja nie lubie gumek i chciałem się w niej spuszczać bo tak lubie, wiem, jestem debilem, ale natura tak każe, więc rozpylałem swoje nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko będziesz mieć, będziesz mieć kogo w końcu kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest provo jak nic ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks to zguba
żadne prowo, to pisze ja i tak jest, SERIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
Przypominam, że jesteś w dziale "Po 30-tce (Życie dojrzałe)" oznacza to, że jesteście po 30-stce. Co z Was za dorośli ludzie jak nie potraficie się zabezpieczyć. Przecież prezerwatywy to nie jedyny środek antykoncepcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miliardy ludzi przed Tobą i miliardy po tobie podziela twój los. Dawniej na dożynkach roohao się co popadnie a później panna szukała ojca, i zawsze znalazła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpp dziś cel każdej żywej istoty to się rozmnażać, tylko niektórym samicą ( i gejowskim samcom ) gatunku homo sapiens odbija palma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo celem życie to napierd/olić bahorów.. Bo jak nie napie/rdolisz bahorów to odbiła ci plama jpdl!! No tak za mało nas jest ludzi na tym świecie i jeden drugiego ze świecą szuka to trzeba się rozmnażać jak nic! Je\bnij się w łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się rozmnażać żeby rząd miał kolejnych szaraków do z********ania do śmierci i płacenia podatków! Wspaniały powód żeby mieć dziecko! Taki prawilny! Podatki i ZUS. Żeby stare dziady miały emeryture! Hip hip huraaaa idźmy zrobić bahora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałeś o 500+ jałmużnej dla ciemnoty z nizin społecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naród wyginie
gość dziś No tak bo celem ży.... >>> chińczyków i ciapatych i innych kolorowych i ciemnych jest w hooj, tylko polacy wyginą jak dinozaury przez durne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty się nie martw o innych i o przeludnieniu tylko o własną genetyke, bo hooj cie inni powinni obchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polacy to taka sama zakała jak i inni. Wystarczy spojrzeć do czego sami swój kraj doprowadzili. Polak polakowi wilkiem, nienawiść, zawiść, wyzysk, zło. Po c***j ma się taki ciemny lód mnożyć? Żeby tą zakałe przekazywać dalej? Jak widzę mordy niektórych ludzi z mojego otoczenia to życiem bym zapie/rdolił. Takie nieroby i darmozjady. Społeczne pasożyty. Ale bahorów 3 lub więcej. I co za geny mają przekazać?? Nieróbstwa, pasożytnictwa, głupotę, kombinatorstwo, zawiść i placzkowe cebulactwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chińczycy czy inne pakistany lepsze? albo murzyni? cała afryka ich, z głodu zdychają ale bachorów 8 na kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo z polski większość mądrych ludzi wyjechało, zostało troche cwaniaków i tabuny zastraszonych nieudaczników i życiowych pissd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×