Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet zostawił Mnie w ciąży ...

Polecane posty

Gość gość

Witam, Piszę tutaj po poradę co w takiej sytuacji zrobić... Mój Były facet zostawił Mnie po 3 latach związku wiele przeszliśmy straciliśmy też dwójkę dzieci bo poroniłam wiadomo był przy Mnie w tych trudnych momentach było potem wszystko dobrze zaręczyny i wg myślałam że to partner do końca życia aż do momentu kiedy pewnego dnia zostawił Mnie z śmiesznego powodu bo Mi się trochę przytyło... Zabolało Mnie to bardzo. Tydzień pózniej po rozstaniu dowiedziałam się że jestem w 4tc dla Mnie to był szok i pierwsza Myśl " co ja teraz zrobię jak sobie dam radę" poinformowałam Go że jestem w ciąży wysłałam mu USG lecz On nie wierzy w nią powiedział że ma totalnie gdzieś olał sprawe . Ale skoro nie wierzy to nie rozumiem dlaczego nie pójdzie do lekarza ze Mną i aby lekarz Mu to potwierdził? Wszędzie Mnie zablokował abym nie miała z Nim kontaktu . Teraz jestem już w 8tc i zero odzewu z jego strony. Nie wiem czy to jest strach przed odpowiedzialnością czy poprostu szczeniackie zachowanie uciekanie od problemów? Mam do niego żal za to jak Mnie potraktował że nie obchodzi Go nawet własne dziecko . Dziecko nic Mu nie zawiniło ... Nie wiem co już mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystąp do sądu o alimenty. Możesz je dostać już będąc w ciąży. Jak zobaczy pozew wytrzeźwieje i będzie inaczej gadał. W kodeksie rodzinnym i opiekuńczym stoi jak byk: Artykuł 141. paragtaf 1: „Ojciec nie będący mężem matki obowiązany jest przyczynić się w rozmiarze odpowiadającym okolicznościom do pokrycia wydatków związanych z ciążą i porodem oraz kosztów trzymiesięcznego utrzymania matki w okresie porodu.” Alimenty ci się należą, jak psu buda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw idź do prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×