Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mój chłopak jest zdziczały, wychował się bez matki...

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy parą od 4 miesięcy i mam trochę z nim problem, ale wiem, że go kocham nad życie i nie wiem jak działać... On ma 25 lat, jak miał 3 lata jego matka została zamordowana, dopiero parę lat temu dowiedział się, że i brutalnie zgwałcona. Wychował go sam ojciec, który nigdy już nie związał się z kobietą, a mój chłopak sądzi, że jego ojciec kochał tylko mamę i trzyma już 22 lata w sobie smutek i żal. Mój M. był trochę zaniedbany z tego co mówi, musiał od dziecka sam sobie kupować ubrania, gotować, kupować nawet książki do szkoły, dostawał na to oczywiście pieniądze, ale sam miał zadbać o swoje życie już od 7 roku życia jak poszedł do szkoły. To strasznie smutne i przykre, jak mi opowiadał o swoim życiu ryczałam jak dziecko bo to bardzo smutna historia. Teraz widać, że się to na nim odbiło, jest bardzo zapobiegawczy, bardzo poważny, wśród moich znajomych ciężko mu się odnaleźć, on sam widzi problem i mówi, że chce przebywać z ludźmi bo go to paradoksalnie uspokaja, jak widzi roześmianych ludzi, dyskutujących. On nie jest nieśmiały, jest bardzo przystojnym facetem, wysokim brunetem, wysportowanym, eleganckim, bardzo podoba się kobietom, do tego jest mądry, wykształcony, niczego mu nie brakuje. A jednak jest wycofany. Chciałabym zmyć z jego buzi ten smutek, który nosi chyba całe życie. Niedawno zaczął się czasem usmiechać, żartować, ma ciężkie, ironiczne poczucie humoru, który lubię :) Myślałam, że może psycholog, ale gdy mu o tym powiedziałam to odpowiedział, że on nie ma problemu ze sobą, to inni mają problem z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×