Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kupno agd prze internet na co zwrócić uwagę

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad zakupem pralki przez internet ale interesuje mnie jak wygląda sprawa z gwarancja itp....Cena w porównaniu ze sklepem stacjonarnym to 150 zł warto ryzykować itp...na co zwrócić uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to czy wniosa do domu bo mogą zostać pod klatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarancję bez różnicy gdzie został zakupiony sprzęt w razie awarii zgłasza się do serwisu danej marki .Trzeba tylko mieć paragon lub fakturę i podbita gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj bez obawy 150zl to spora różnica ,sprawdź w obecności kuriera i będzie ok.I kup u sprawdzonego sprzedawcy który ma pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj i się nie zastanawiaj jak ktoś pisał sprawdź przy odbiorze czy nie uszkodzona a później to już wszystko załatwisz tak jak sprzęt kupiony stacjonarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zwróć uwagę na sam sklep, tak aby był sprawdzony i uczciwy oraz aby ceny nie były z kosmosu, ja mogę tutaj śmiało polecić www.Bravis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homka
ja kupowałam ostatnio wielofunkcyjny robot kuchenny kohersen - i w pierwszej chwili tak myślałam, że oo, tyle kasy, przez neta itd ale w sumie nie zamawiałam na jakiejś dziwnej stronie tylko w autoryzowanym sklepie internetowym, wszystko przyszło ok, robot śmiga jak szalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o agd to nie lubię przepłacać dlatego kupuję w http://komis-techniczny-wroclaw.pl sprzęt jest tutaj w bardzo dobrym stanie, wybór duży a ceny ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiwinka
ja kupuję ale w sprawdzonych sklepach. ostatnio upolowałam na promocji robot kuchenny kohersen my cook :) zawsze to oszczędność, a i tak się na niego czaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewa78
Ja jakoś jestem bardziej nastawiona na kupno w sklepach stacjonarnych,bo widzę co kupuję. jednak zdarza mi się zaciągnąć kredyty różnego rodzaju na nie,bo nie zawsze stać mnie na takie wydatki. Ty też tak możesz zrobić z https://kredyt123.pl , naprawdę mają ekstra propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomyk12
Sporo kolejnych ciekawych propozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×