Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość T1230

Czy wszystkie kobiety lubią dotyk i przytulanie ?

Polecane posty

Gość T1230

Jak w temacie. Pytanie wyłącznie do kobiet. Czy lubicie, gdy facet Was często przytula, dotyka, trzyma za dłoń, głaska po głowie, całuje po czole czy np. masuje po plecach ? Dotyczy to zwłaszcza początkowych etapów nowego związku. Pytam, bo jestem w nowym związku i zastanawiam się jak to jest przy mojej nowej wybrance. Poprzednia bardzo to lubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wszystkie to lubią ale nie każda w takim samym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytulanie to jest to co kobiety lubią najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie z nami jesteś więc nie wiem co ci po odpowiedziach. Zapytaj swoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lubicie, gdy facet Was często przytula, dotyka, trzyma za dłoń, głaska po głowie, całuje po czole czy np. masuje po plecach xxx Ogolnie tak, jak najwiecej, ale kazda kobieta moze reagowac inaczej na okreslona forme dotyku. Na przyklad moze lubic przytulanie, ale nie lubiec masowania po plecach czy glaskania po glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lubicie, gdy facet Was często przytula, dotyka, trzyma za dłoń, głaska po głowie, całuje po czole czy np. masuje po plecach xxx Ogolnie tak, jak najwiecej, ale kazda kobieta moze reagowac inaczej na okreslona forme dotyku. Na przyklad moze lubic przytulanie, ale nie lubiec masowania po plecach czy glaskania po glowie. Poza tym, nie we wszystkich miejscach jest rak samo - jak jestem w miejscu publicznym lub ze znajomymi, to nie lubie za duzo przytulania - inni czuja sie wtedy niekomfortowo w towarzystwie pary. Lepiej jak wtedy facet od czasu do czasu podejdzie przytulic lub dotknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×