Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie o ciało do kobiet i mezczyzn

Polecane posty

Gość gość

Co jest wg was gorze u kobiet - dla samych kobiet i dla facetow w kobietach: sflaczale cialo (jesli nie jest sie naturalnie chudajak anya rubik i ma si tendencje do tycia i jest sie po 30stce), oponki, cellulit czy..... widoczne zyly na ciele? Zdecydowalam sie cwiczyc by poprawic troche swoje cialo, przydaloby sie wiecej miesni a nie tylko wiszacy tluszcz ale wychodza mi od tego niebieskie zyly na rekach i nogach, Tzn nie takie wypukle ale niebieskie przeswitujace przez skore.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up, to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
U mnie strasznie widać żyły (głownie na dłoniach) i jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało. Za to uwielbiam swoją figurę. Moja waga w ciągu ostatnich 10 lat wahała się między 47 kg a 55 kg. Teraz mam 51 kg. Nie wyobrażam sobie innej siebie. Nie obraź się, ale ja osobiście nie lubię grubasów. Zresztą mój mąż też nie. Razem ważymy 120 kg więc trudno żeby podobała nam się osoba, która ma tyle kg w pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
Zapomniałam dodać, że ja mam 37 a mąż 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnd
W/g mnie: najgorsze jest to, że masz takie problemy. :D Pytanie o ciało w internecie też, i to niezależnie od płci. A jak chcesz rady to: wystarczy iść na siłownię, i pod okiem trenera ćwiczyć by pozbyć się lub wzmocnić niektóre fragmenty ;) ciała. Natomiast siedzenia całymi dniami przed komputerem odradzam bo to źle wpływa na całą sylwetkę, nie mówiąc już o tym, że robi wielkie szkody w mózgu, co widać po zakładanych na tym forum tematach. Miłego dnia! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich grubasow? waze 60 kg.... daleko mi do grubasa... i cwicze na silowni. Chodzi mi o to czy lepiej dalej cwiczyc i miec fajniejsze cialo ale z niebieskimi zylami na wierzchu (mi sie to tez nei podoba, ale lubie treningi), czy zostawic treningi, zapewne przytyc ale moze zyly stana sie mniej widoczne. Na stopach to mam nawet wypukle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnd
Spytaj wróża Macieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyly u kobiety nigdy nie byly sexy,kobita musi miec ponetne cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
60 kg a zaprezentowałaś się jakbyś miała ze 100. :) Lubisz to trenuj. Ja do moich żył się przyzwyczaiłam. Jak chcesz się dowartościować (odnośnie żył) to zostań honorowym dawcom krwi jak ja. Panie pielęgniarki będą zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
gość dziś Tak jak żyły na k***sku u mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widoczne zyly mam od dziecka... z wiekiem coraz bardziej je widac.. wiem ze zaden facet na mnie nie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
gość dziś Nie wkręcaj sobie. To schiza. Niepotrzebna schiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up moze ktos sie wypowie jeszcze? dla mnie to wielki problem :( ten kto nie ma widocznych zyl i pajaczkow to nie wie o czym mowie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza mi takie rzeczy. Ba dziewczyna w podstawówce w której się bujalem gdy sam byłem w jej wieku też było widać żyły. Chodzi o twarz, figurę, charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×