Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teksty zdradzających fagasów standard

Polecane posty

Gość gość

1. Nasze małżeństwo od dawna się nie układa 2. Śpimy osobno 3. Nie mogę się rozwiązać przez dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A baby wciąż w to wierzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobralismy się tylko dlatego bo ona była w ciąży. Nigdy jej nie kochałem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiode się, jak dzieci będą starsze, bo teraz nic nie zrozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-szkoda ze cie wczesniej nie poznalem - moje malzenstwo to papierowa fikcja - zona nie daje mi szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Żona nie mieszka ze mną, ale mieszkanie obok u własnej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie dzwon w weekend aby żona się nie zorientowała.Musimy chronić naszą miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tekst także kobiet.Do tego jeszcze dochodzi Nie uprawialam seksu od lat,prawie jestem dziewicą bo dzieci też nie mam. Nie umiem narazie zostawić męża bo się powiesi z załamania Nie jestem pewna czy mnie nie zostawisz dla innej,dlatego ja mam dwuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz z bramki SMS,a dzwon tylko z zastrzeżonego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojedziemy na weekend w góry, bo żona wymyśliła wypad nad morze, a ja muszę pojechać z rodziną, aby nie nabrała podejrzeń Po ppwrocie: Nie mogłem zadzwonić ani wysłać smsa, bo żona mnie pilnowała cały pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha ja byłam strona zdradzona i kiedy usłyszałam "to nie było tak" to myślałam, ze zdechnę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chyba jestem normalny, z żoną nie sypiam od dawna, małżeństwo to fikcja dla dzieci, mam już dosyć i powoli myślę o innej kobiecie, ale nie kochance. Zanim z jakąś się spotkam powiem żonie gdzie idę i co zamierzam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym nastąpi rozwód z twojej winy, zostaniesz wycyckany z mieszkania/domu, zasądzą ci wysokie alimenty, panienka którą zaczniesz ddmuchać pokaże ci fakulca i .... będziesz sobie trzepał konika na dworcu w Kaliszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Jesteś całkiem inna od mojej żony (no jasne :D) - do końca tego roku uporządkuję swoje sprawy (powtarzane co roku) - no tak, urodzi nam się niedługo drugie dziecko, ale wiesz my ze sobą nie śpimy, ale ten jeden raz żona akurat miała ochotę i nie mogłem odmówić aby niczego nie podejzewała (mój hit :D ) - nie mogę się rozwiexc bo żona zabierze mi dzieci - żona ma teraz trudny okres, nie mogę się z nią rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona choruje na raka.co by. Rodzina powiedziała i dzieci.dobry numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> nie wierzę że ty mu tego dopala za darmo dajesz ;) Chociaż.... facet fajnie ściemnia żeby cie walić za darmoszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być kretynem by tak dawać robić z siebie pajaca,i zabawkę. Smutne ze wartości żadnych nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z mojej strony tak:- młody jest jeszcze mały ( teraz ma 19lat :D )-nie wyobrażam sobie tego podziału majątku ale ja jej wszystko dam sobie zostawię tylko dom -nie kocham jej i chce być z tobą ale czekam aż ona się będzie chciała rozwieść (fakt że robił wszystko by tak było ).pisze to ze śmiechem bo ja tak naprawdę nie chce go za męża bo mam swojego o też mi się nie chce wszystkiego zmieniać.dobrze mi tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za to usłyszałem coś takiego. "A w dupie mam że jesteś żonaty, podobasz mi. I duży plus za to że się przyznałes.":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> MÓWISZ TAK: "jestem szmatą i dobrze mi z tym. I nigdy nie chciałabym być obrusem. I tak świetnie czuję się w koszu z brudnymi szmatami i ich skarpetkami...." Uważasz że twoje myślenie jest "oryginalne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dupie mam co myślisz;):dla ciebie mogę być szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim jesteś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żona mnie nie rozumie, dla niej liczy się tylko kasa. Ty jesteś inna ... " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kim jestem dla siebie? gówno cie to obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ty jestes dla mnie za dobra/y nie zasluguje na ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:20 i dobrze robisz, mezczyzni tak robia kobietom caly czas my tez mozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w/g ciebie jesteś gownem. Przyznaję ci rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wreszcie jakiś mądry powyższy wpis:) oni bawią się tak nami to co!?ja nie mogę?dlaczego to kobieta ma być teskniaca zakochana pragnący mieć z nimi dziecko dom i wspólne wakacje.chwilę na to czekałam-nie chciał mówiąc tego typu teksty to niech się w tyłek pocaluje-) pomijam fakt jego żony-wiem z innych źródeł nie od niego ze nie dobrali się stąd też jego zdrady.nie czarujcie się nic nie bierze się bez przyczyny-wielu kobietom wydaje się że jak już obrączkę założył na palec to już starać się nie muszą i miś ma kochać je takie jakie są-guzik prawda.to że on jest od paru lat w moim życiu z czegoś wynika zarówno z jego jak i z mojej strony.a że ta druga prowadzi donikąd to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według ciebie biedna kobieto mogę być gównem...ja mam o sobie bardzo dobre zdanie bo nie zdrada czyni człowieka złym...są gorsze rzeczy na tym świecie ale masz za ciasny umysł by to zrozumieć...złóż rączki i idź do kościółka...a potem obgadaj wszystkich dookoła...podloz komuś świnie w pracy...itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teksty kobiet: mąż nie zaspakaja mnie seksualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×