Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arianin

Podoba mi się dziewczyna, ale mnie brzydzi, że je wieprzowinę...

Polecane posty

Gość Arianin

I ja też się chyba jej podobam, bo mierzy mnie wzrokiem i się zawsze uśmiecha, kiedy nasze spojrzenia się spotykają i pierwsza się wita. Ale na śniadaniu, w jadalni wyciągnęła jakąś byłę z kawałkiem szynki w środku i ją pochłonęła... A w Piśmie Świętym jest napisane: "Bo oto Jahwe przyjdzie w ogniu, a jego wozy jak huragan, aby dać upust swojemu gniewowi i spełnić swoją groźbę w płomieniach ognia, gdyż ogniem i swoim mieczem dokona Jahwe sądu nad całą ziemią i będzie wielu pobitych przez Jahwe. Ci, którzy się uświęcają i oczyszczają, aby wejść do pogańskich gajów za jednym, który kroczy w pośrodku, ci, którzy jedzą MIĘSO WIEPRZOWE i płazy, i myszy, wszyscy razem zginą - mówi Jahwe. Ja bowiem znam ich uczynki i zamysły i przyjdę, aby zebrać wszystkie narody i języki; one przyjdą, aby oglądać moją chwałę!" Izajasza 66:15-18 Tak to niestety jest - barbarzyński kraj, barbarzyńskie obyczaje, jak jedzenie nieczystego mięsa. Co mi doradzacie? Brać się za tą piękną barbarzynkę i spróbować ją może potem nawrócić na właściwą ścieżkę, czy odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianin
Ja jestem chrześcijaninem, a podobają mi się aryjskie kobiety, a nie ciapate z garbatymi nosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianin
tal edelgascie? Po jakiemu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tez nie uznaje.jedzenia wieprzowiny. Jestem muzulmaninem. Mam zone weganke polke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazywaj mojego kraju barbarzyńskim. Nie odpowiada Ci ten kraj to wyjedź z niego. Znajdź sobie jakąś miłą zwolenniczkę Tory, a Chrześcijanki zostaw w spokoju. No chyba, że chcesz przyjąć chrzest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arianin dziś edelgascie? Po jakiemu to? X juz ty dobrze wiesz po jakiemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianin
17:02 - Powyższy fragment Izajasza dotyczy dni ostatnich, a więc także chrześcijan. Zostałem ochrzczony wbrew mej woli w KRK i tego chrztu nie uznaję, bo to Papiestwo jest zapowiadanym Antychrystem. Na razie nie ma kto mnie ochrzcić... Jezus cały czas się powoływał na Torę i Proroków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne prowo :D Fajne, poprawiłeś mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianin
21:19 - To nie prowo. No może trochę, bo opisuję sytuację sprzed czterech lat. Ale ostatnio ją widziałem na mieście. A ta dziewczyna to Asia Cz. z najstarszego, celtyckiego miasta w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladniejsa od Karolinki? czy nikt nie przebije perlowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianin
21:38 - Właśnie podoba mi się, bo przypomina Karolinkę. jest trochę szczuplejsza i ma włosy szatynowe, a Karolinka naturalny jasny blond. Teraz skupiam się na innej od tych dwóch. Jestem na dobrej, aczkolwiek nieco wyboistej drodze. Może pojadę doń w czerwcu, lub lipcu. A o Asi sobie przypomniałem, bo widziałem ją dwa tygodnie temu na Placu Bema, jak szła w stronę Hali Targowej, gdzie ją zgubiłem Ja poszedłem dalej w stronę Galerii Dominikańskiej, na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak je wiepszowine to gruba bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianin
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Rozumiem o co chodzi, wygląd wyglądem ale jadłospis tej osoby tez jest trochę istotny : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianin
marawstala - Tu chodzi o czystość rytualną, tak aby nie dać przystępu złym mocom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
A to nie wiem Rzeczniku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Żartuje, nie wiem czy on to Ty : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianin
Kto to rzecznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arianin jestes Hebrajczykiem czy Adwentysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×