Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Całe życie kochałam tych, którzy mnie nie kochali

Polecane posty

Gość gość

a ci, którzy mnie kochali, to ja ich nie kochałam... a kiedy pokochałam z wzajemnością, to się okazało, że jest księdzem. Typowy znak, żeby przez całe życie być samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez. I co jestes sama?bo ja w końcu wyszlam za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie życie, ja mam podobnie oprócz miłości do księży, w ogóle nie rozumiem, jak można się w nich podkochiwać. Papież celibatu im nigdy nie zniesie, a gdyby to nawet nastąpiło, to oni do związków się raczej nie nadają, no chyba, że w relacji pan i służąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,42 mylisz się, potrafią kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie trzeba spełniać warunki abyś zakochała się w mężczyznie? Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.08 - Nie wiem, czy ktoś potrafi na takie pytanie odpowiedzieć, co innego wybrać sobie kogoś z wyrachowania i wtedy można pisać o spełnianiu warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w kobiecie komu wolno? Bo ja 3 osoby takie spotkalem, kazda mocniej lub mniej mocno pokochalem. Ostatniej nie powinienem, bo ma chlopaka, ale coz codzien widzimy sie caly dzien, to jak nicnie czuc do osoby ktora siepodoba, to jej powiedzialem, niech wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.17 Ja potrafię odpowiedzieć na takie pytanie i nie mów że nie masz swoich warunków które trzeba spełniać. Może być to charakter, wygląd lub wymagania odnośnie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie spotkam się nigdy z facetem który ma duży brzuch albo brzydkie zęby albo jest prostakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.26 - No właśnie to nie jest takie proste. 1. W Hollywood wszyscy są piękni, bogaci i ciągle się rozwodzą. 2. Wzbudzenie w kimś uczuć nie polega na tym, że spełniamy nawzajem wszystkie punkty z listy wymagań, to coś nieokreślonego. 3. Ale oczywiście jakieś porozumienie, dopasowanie mentalno - charakterologiczne musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.28 Widzisz, jednak każdy ma jakieś warunki. Dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Przecież osobą z którą mamy dzielić życie choć trochę musi nas pociągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.37 Dopasowanie jak najbardziej ale jest coś takiego jak pociąg do danej osoby. Kobieta musi mnie pociągać abym chciał z nią dzielić każdą wolną chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.01 a skąd ty wiesz? księdzem jesteś? bo z tego, co mi wiadomo - to oni tak kochają, że każda jedna jest tylko zniszczona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.12 a ty skąd wiesz, jesteś tą zniszczoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem zniszczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiądz niech pozostanie księdzem bo się nie nadaje do życia z kobietą. W normalnym życiu jest masa obowiązków a ksiądz jest nauczony wygodnego życia. Kto by mu kazał opiekować się kobietą, dzieckiem. Większość księży to mam wrażenie poszła z powołania do seminarium ale po święceniach i pierwszej parafii zamiast serca zrobiła się kieszeń na pieniądze i o ile na początku jeszcze coś się im chce robić to później już tylko kasa, kasa, kasa. Żeby z kimś być to trzeba coś do tej osoby czuć. Czasami wygląd nie ma wielkiego znaczenia jak ktoś ma w sobie to coś co Cię do tej osoby przyciąga. A poza tym wygląd przemija a to jacy jesteśmy zostaje i chyba to się liczy w człowieku. Co Ci z pięknego Kena z bajki jak nie będziesz mogła z Nim normalnie porozmawiać, bo On będzie tylko wyglądał. Czasami lepszy, zwyczajny facet z którym możesz godzinami rozmawiać, spędzać czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim sensie ,,zniszczona"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychicznym nierozumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodbnie rodzice lub jedno z nich nie okazywali Ci uczucia i powtarzasz schematy. Dlatego kochasz tych, ktorym na Tobie nie zalezy, badz sa niedostepni. To jest do przepracowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×