Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

Witam drogie panie Mam problem z moją dziewczyną. Zdenerwowała się ponieważ 2 dni z rzędu upiłem się i między innymi robiliśmy pokazy na 2 dzień i mówiła że wyglądam jak menel i wogóle. Pojechała do domu , napisałem do niej i kazała mi się do niej nieodzywac do niedzieli aż wróci. Każde moje wyznanie próba przeprosin oczywiście szczera zostało odrzucone i mówiła że pogarszam tym sytuację. Bardzo ja kocham i to jest kobieta mojego życia ja o tym wiem. Pomóżcie mi czy ona chce się ze mną rozstać czy po prostu odpoczac w weekend beze mnie . Czy mi wybaczy czy chce ze mną się rozstać. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazla sobie pretekst jesli nie do szukania stalego kochanka to do zdrady. Olej ja, bo skoro nie jest w stanie zaakceptowac wad, to znaczy ze nie kocha, na dluzsza mete tylko cie unieszczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:01 -A z jakiej racji, ma zaakceptować alkoholizm? Uderzyłeś się w głowę?To nie jest wada zgryzu, alkoholizm jest wadą nie do pokonania i o wiele poważniejszą. do autora: jak mądra, to da ci kopa w zad, i znajdzie takiego, który nie chla i nie robi "pokazów" (ch.u.j. wie, co to jest?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:05 - Czyli jak czlowiek sie upije to jest automatycznie alkoholikiem? To znaczy, ze jesli dziewica nie jestes, to automatycznie jestes szmata. Gratuluje logiki. Inna sprawa - nawet jesli bylby alkoholizm, to ta sie z tym walczyc, chociaz przyda sie wsparcie innych osob. Olanie, fochy, ozieblosc nie pomoga a zaszkodza. Idz objawiac te swoje brednie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy robiliśmy pokazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy pokazy chemiczne z uczelni , były juwenalia przed którymi nie piłem 2 tyg ani kropli więc raczej alkoholikiem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukała pretekstu żeby tylko zerwać, olej ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest takie proste jest moją miłością życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×