Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wie ktoś kim była blondynka w sukience w kwiatki na ślubie Harrego?

Polecane posty

Gość gość

Dłuuugo ją pokazywali, ale w studio akurat napierniczali o czymś innym i nikt łaskawie nie powiedział kto to jest, młoda, wysoka blondynka w białej sukience w kwiatki bez ramion- ktoś coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie wiesz,to twoja stara lampucera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luna lovegood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wiem i też chcę wiedzieć, anybody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie wiem i zastanawiam sie, ze jej pozwolili wejsc do kosciola w takim stroju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że bez rękawów czy co?W porównaniu z innymi była ubrana ok. Bo to, że żuła gumę to już pikuś ;) Połowa gości żuła... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w polsce nie wypada przyjsc do kosciola na slub z golymi ramionama a co w takim przypadku jak w windsoer, kiedy sie odbywa krolewski slub!! dbaja o to, zeby wszystcy mieli kapelusze ale jakas dziwaczna babe z sukni rodem z orsay wpuscza. i widzialam, jak rwala przed kosciolem kwiatki dekorycjne, nawet policjant cos jej powiedzial. wstyd i wyprosila bym ja jak tego czarnego rewerenda, ktory zrobil z calego slubu obciach nie z tej ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?? ale ona też miała kapelusik, to może o kimś innym mowa? I skromnie była ubrana, rwania kwiatków też nie widziałam, szła z jakaś starszą kobietą i poszła prosto do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapelusz wszytkiego nie ratuje. rwala tam kwiatki i zachowywala sie jak pijana.i ramiona odsloniete. faux pas masakryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co odróżnia Joss Stone i waszego boga? Joss Stone istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt z rodziny krolewskiej nie mal odslonietych ramion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno duży kapelusz też zabroniony, a wszyscy mieli, z czego połowa jakieś absurdalnie duże :) Co do wiary- ok, możesz mieć poglądy jakie chcesz, ale są pewne zasady kulturalne itd, które się po prostu zachowuje. Z resztą skoro tam nie chodzisz to co masz do zasad? Nic :) Ja nie będę wnikać w ubiór na zjadanie kota, bo się tam nie wybieram, więc po co wgl mam pisać, że mnie to nie obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona nie jest z rodziny królewskiej :) Dekoltów nie wolno absolutnie, a jedna miała dosłownie cycki na wierzchu- to już lepsze ramiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to o nią mi chodziło, dzięki! :) Pomijając resztę wypowiedzi ;) Mnie ogólnie ta cała "etykieta" dobija... Dobrze, że nie zabujałam się w księciu :) O ile ona wgl go kocha, podobno sobie postanowiła już dawno, że chce go dorwać... Nie znam baby, ale kurde- on się zachowywał normalnie, emocje, spojrzenia itd- jak normalny człowiek, a ona? Ciągle jakieś sztuczne miny, uśmiechy itd- no kurde, może jej się wydaje, że to tylko kolejna rola czy coś? Chciałam się dopatrzeć w niej naturalności, ale nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×