Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie jest mi potrzebny facet

Polecane posty

Gość gość
Fajnie, super tyLKo to strasznie boli jak się kimś zauroczysz a z niego świnia wychodzi. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
bardzo mnie interesuje co takiego wlasciwie autorka inwestuje, ze jej zdaniem "zbedna inwestycja"? ale tak konkretniej bym prosil, z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.36 Takie jest życie, nie można od razu za batrdzo się angażować. Z czasem wszystko samo się okaże czy coś z tego będzie. Nie poddawaj się a ten temat był niepotrzebny. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:44 Ja go nie założyłam. Pozdrawiam MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś MM jedna z tych wojujących feministek, które oficjalnie głoszą,że nie jest im potrzebny facet, a wieczorem płaczą w poduszkę, że nie mają się do kogo odezwać ani przytulić... cofam to,nie przejmuj się,jeszcze większość życia przed tobą,jeszcze trafisz na swoją drugą połowę,życzę ci tego z całego ❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:01 A co cię tak naszło że jesteś taki/taka miły/miła dla mnie? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.04 Pewnie tak z grzeczności, życzliwości. Pisze szczerze, nie udaję. To zle że taki jest wobec Ciebie, pewnie jesteś w szoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:16 Niestety jestem. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz być spokojna, wszystko w dobrej wierze i dla Twojego dobra. Wycofał to co napisał, stwierdził że jesteś interesującą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś konkretnie to juz napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki gościu że bronisz mojego stanowiska w sprawie wycofania wpisu:) Poczytałem po łebkach i to tylko ten temat, nie wiedziąłem że problem jest głębszy, jestem pełny szacunku do Ciebie i szczerze życzę Ci szczęścia w życiu, myśl pozytywnie, a marzenia zaczną się spełniać, zobaczysz, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
19:42 w ktorym miejscu? bo jesli konkretem ma byc enigmatyczne stwierdzenie "zbedna inwestycja", to bede mogl jedynie odpowiedziec, ze niepotrzebnie zuzywasz powietrze i nadajesz sie wylacznie do natychmiastowej utylizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha..., i jeszcze jedna dobra rada: nie zakochuj się w byle kim, w pierwszym lepszym, który się pojawi, więcej wiary w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:49 No dzięki dobra duszo. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat z serii polecmy na badboyow a potem ponarzekajmy na wszystkich mezczyzn jednoczesnie w realu olewac tych porzadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nudny juz jestes psycholu z tym swoim belkotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyzwyczailiscie sie do masturbacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta za duzo wklada wysilku do zwiazku, co jest sie absolutnie nie zwraca. Facet tylko korzysta, pasozytuje i karmi sie kosztem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kolejny temat z serii polecmy na badboyow a potem ponarzekajmy na wszystkich mezczyzn jednoczesnie w realu olewac tych porzadnych x nazywaj sobie kolegow jak chcesz i tak z zadnego z was nie ma zadnej korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03 Kto inny jak mężczyzna który w chwilach słabości przytuli czy będzie wspierał. Pomoże w każdej chwili, na którego zawsze możesz liczyć? Ciężko was zrozumieć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
przyklady, konkrety, skoro taki to "wysilek"... czym niby jest? jak nie masz na czym podeprzec tej swojej teorii, to wsadz ja spowrotem do rzyci, najwyrazniej tylko w miejscu jej stworzenia powinna przebywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś poprzytulac moze druga kobieta, przyjaciolka, kolezanka, zaden facet nie zrozumie kobieta tak jak druga kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak mi kobieta :-) Tylko bym sie w*****al i męczył nie potrzebnie. Nie rozumiem co myślałem jeszcze dwa lata temu gdy latalem jak pies za kobietą, która nie była warta niczego. Szkoda czasu marnować za bieganiem za czymś co może zniknąć szybciej niż się pojawi. Mam pracę, kasę, 2 auta, pasje i od cholery czasu :D Czego chcieć więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś na facetow kobiety nie moga liczyc, faceci sa zaklamani, oszukuja kobiety, sa nieszczerzy i niegodni zaufania, a wtym temacie moga liczyc jedynie na inne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dlatego musicie zrozumiec, ze nie jestescie nam do niczego potrzebni wiec sami tez powinnicie swoja uwage skupic na czyms innym nie na kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.45 Żadna koleżanka, przyjaciółka nie zapewni tyle ciepła co mężczyzna i dobrze o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to nie ma. Będzie to będzie. Nie będzie to nie będzie. Whateva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o mnie obchodzi to czy jest ci potrzebny facet czy nie kup se kota albo pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.47 Nie wszyscy muszą być tacy jak piszesz. Widzę że bardzo zawiodłaś się na mężczyznach ale to nie oznacza żebyś od razu nas przekreślała. Co powiesz o partnerze który byłby również Twoim przyjacielem, czy z takich relacji byłabyś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×