Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pandala

Gdzie zjeść na mieście w Warszawie?

Polecane posty

Gość Pandala

Hejka, szukam jakiegoś fajnego, kameralnego miejsca w Warszawie gdzie można zjeść smacznie i posiedzieć ze znajomymi w miłej atmosferze. Preferowana kuchnia włoska. Polecicie coś kochane? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyelen
Ja mocno polecam Focaccia Ristorante na Senatorskiej 13/15 (dwa kroki od Starówki). Nie za duża, kameralna knajpka, ale atmosfera jest baaardzo przyjemna :) Szefem kuchni jest Włoch, więc zna się na gotowaniu. Menu jest zróżnicowane pod względem smakowym i cenowym, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jadłam krewetki w pistacjowej tempurze i były przepyszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eyelen wczoraj Cóż, już twój opis to miejsce wyklucza. Włoska restauracja serwująca krewetki w tempurze to jest pomieszanie z poplątaniem i grosza bym tam nie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyelen
No dobra, fakt, zabrzmiało nie-włosko, ale kuchnia tego kraju jest tak zróżnicowana, że nie jest to dla mnie dużym zaskoczeniem, że mają takie danie w karcie. Oczywiście serwują pizzę, makarony i dobrej jakości wina jeśli o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sexy Duck na Pl.Konstytucji lub Otto Pompieri na Pl.Bankowym, obie knajpy maja pyszne jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaa87
Ja polecam Bubbles na placu Piłsudskiego - karta jest bardzo bogata i dość zróżnicowana, ale dania naprawdę dopracowane i pyszne. Można popróbować pyszności z różnych krajów bez rujnowania portfela, a do tego wypić pysznego szampana lub wino musujące. Dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko21
Jak kuchnia włoska to tylko restauracja Pianka. Lepszej pizzy nigdzie nie zjesz w stolicy. Dodatkowo wnętrze zachęca do dłuższego pobytu, jest tam naprawdę niepowtarzalny klimat, do którego na pewno wrócisz nie raz. Oprócz pizzy serwują także pyszne makarony. Myślę, że kucharz to Włoch, takie dobre jedzenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×