Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdrosny kochanek

Polecane posty

Gość gość

Mam problem ze swoim kochankiem. Jestem kochanką żonatego faceta. Mój kochanek jest zazdrosny o mój seks z innymi mężczyznami. Nie jestem w związku ale jakoś muszę sobie radzić nie widując się często z nim. Zdarza mi się przygodny i bezpieczny seks z innymi mężczyznami. Nie uprawiam go często ale jednak. Mój kochanek jest z tego powodu zazdrosny, robi mi sceny, obraża się. Wiem że uprawia seks z żoną (i wcale nie z powodu poczucia obowiązku!) i też jestem o to zazdrosna. Pytanie do obecnych kochanek, kochanków, jak sobie radzicie? Jak znosicie tą zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zostawił taką na jego miejscu od razu i wymienił na inną, wierniejszą i mądrzejszą. Od tylko kochanki tego się wymaga a nie oczekuje. Tego jest od metra nawet tutaj na kafe i łatwo to zdobyć. Beż żadnego trudu. Ja sobie z tym nieźle radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszczerydobólu
to pisałem ja szczery do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z psem sie bzyknij nie bedzie zazdrosny o psiaka a ty mu kup koze i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też na miejscu tego faceta byłbym zazdrosny. "Uczciwie" starałbym się pewne pieszczoty zarezerwować dla kochanki i ograniczył seks z "połowicą" do zaspokojenia jej. Trudne ale do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×