Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MastemaSatanael

Z******te podsumowanie wizyty Bolesława u niepełnosprawnych

Polecane posty

Gość gość
Co za baby,proponowaly wodzowi Bolkowi materac.Dobrze,ze uciekl,bo gwalt nieunikniony,a w kronikach kryminalnych,ten fakt by odnotowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a,jak mozna napisac tu na priwa?Dopiero znalazlam ten portal,i nie mam pojecia.Napisze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co za baby,proponowaly wodzowi Bolkowi materac.Dobrze,ze uciekl,bo gwalt nieunikniony,a w kronikach kryminalnych,ten fakt by odnotowali. x Niestety dla ten ich plan był tak głupi, że z góry skazany na porażkę, komu jak komu, ale Bolkowi proponować spanie na materacu w sejmie :D no kurde pojechały po bandzie i się przejechały na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu bylo widac,ze to kobiety nie tyle,ze zdeterminowane,co bardzo chamskie.Od poczatku jechaly po bandzie,a Bolek wypial doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MastemaSatanael dziś Na mojego mejla kłamczucho cool.gif x Ejjjj ale to nie ja pytam tylko jakaś nowa dziewczyna :) xxx I dalej mi nie pasi, to że już wcześniej niż w maju pisaliśmy. Na pewno nie pisałeś z tego nicku, to na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mastema Satanael,ja napisalam przypadkowo,bo przeczytalam o pisaniu na priwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolko Wielki wyruszyl na podboj Pulaw.Pulawy broncie sie,jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od razu bylo widac,ze to kobiety nie tyle,ze zdeterminowane,co bardzo chamskie.Od poczatku jechaly po bandzie,a Bolek wypial doope. x Chamskie, bezczelne i roszczeniowe, jakby ktokolwiek z rządu je tek potraktował jak dziś Wałęsa, to by wrzeszczały i rzucały się jak poparzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu zajrzalam,i bardzo mnie temat rozbawil,i sobie klikam,ale z toba nie prowadzilam konwersacji.Jak namieszalam,to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tam typowo w politycznym celu. Bolek też tam po to był... jako pocałunek śmierci. Ośmieszyć jeszcze bardziej "protest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MastemaSatanael dziś Ej, a skąd wiesz, że to dziewczyna pyta? x skąd?!!! 😭 bo jestem inteligentna :classic_cool: i w jej wpisie o 23:02 padło słowo "znalazłam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tu zajrzalam,i bardzo mnie temat rozbawil,i sobie klikam,ale z toba nie prowadzilam konwersacji.Jak namieszalam,to przepraszam. x Nic się nie stało. Od tego jest temat, żeby czytać i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MastemaSatanael dziś Dokładnie usmiech.gif Można też trochę pocisnąć mi usmiech.gif x Widzę że Ci czegoś brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snu Ci brakuje, bo to już Twoja pora. Czy ładnie wybrnęłam z sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dziś mnie przyćmił zawodowy Leon (czytaj Bolek). O, widzę że na głównej jakiś kocioł między wami. Nic z tego nie ogarniam, bo tam Wizjonerka pociąga za sznurki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo otwórz sobie kilka kart i na każdą właduj temat w którym się udzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zawodowiec ze mnie ;) W najlepszych chwilach w necie, to miałam po 15 kart otwartych i wszędzie nadążałam z pisaniem, no ale to były inne czasy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×