Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata Zawiercie

Nasze lużne małżeństwo

Polecane posty

Gość Beata Zawiercie

Jesteśmy małzenstwem od 18 lat ja mam 38 lat mąż 42 przed slubem miałam jeden raz sex jesli można tak to okreslić poprostu szybki numerek w samochodzie ,maż jest przystojny i jako kawaler miał kilka kobiet ,potem slub dzieci itd Mowimy sobie o wszystkim i kilka lat temu doszlismy do wniosku że kreci nas zdrada coś w stylu cuckold mianowicje u nas wygląda to tak Maż ma kochanke rowieśnice ze szkoły sredniej ja o tym wiem ta myśli ze robią to w tajemnicy Ja mam trzech stałych partnerow w tym szefa meża czasami też ktoś na jeden raz oni myślą oczywiście ze maż nic sie nie domysla ja oczywiście o wszystkim go informuje i zna każdy szczegoł danego spotkania Czy są podobne małżeństwa? Jeśli tak to jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beato to nie jest cuckold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spotkacie się wszyscy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jego szef mysli że twoj maż nic nie wie że sie puszczasz z nim to macie z tego fajny ubaw KJak szef meża zachowuje sie przy nim czy rozmawiają a jeśli tak to o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tak jest od 7 lat, a jesteśmy 31 lat małżeństwem i nie robimy sobie z tego problemu tylko czerpiemy radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Zawiercie
Owszem mamy czasem ubaw zachowanie ludzi jest czasem dziwne i nie racjonalne od wstydu zaczynając konczac na robieniu z siebie idioty naprawde swietna zabawa Maż mało kiedy ma kontakt z szefem z racji tego że on mieszka we francji widzą sie cztery lub maksymalnie pięc razy w roku Ja spotykam sie jeden lub dwa razy w roku z jego szefem Raz rozmawiali na moj temat było to na imprezie firmowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beato jesteś super babeczką i masz zaje fajnego meża też bym tak chciała ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi na zime
Gosc 12:26 napisz coś wiecej co robicie ? Jak żona wyglada ? Macie dzieci? Ktoś sie o tym dowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczna sprawa. Moj partner lubi patrzec jak zabawiam sie z innym na jego oczach. Pozniej on do nas dolacza i sie zaczyna pelen odjazd. Czasami zabawiamy sie z inna para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też jesteśmy małżeństwem cuckold ale robię to zawsze przy mężu. On jest przy mnie i patrzy a ja oddaję się całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku autorki tematu to nie jest cuckold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 12.26, to ja jestem kobietą i na pewno nie jesteśmy cukolod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka poprostu bawi sie innymi facetami i mają z tego chyba ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;26 wiec napisz jak to u was wyglada zkim to robisz masz rodzine dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata Zawiercie dziś w pale mi się nie mieści jedno mi się nasuwa Zdrada ! z******te wymówki małżeństwo to wierność i szacunek wy go nie macie no sorry autorko ale dla mnie jesteś zerem jakbym wiedział że moja żona coś takiego robi to wyprowadzam się i odcinam się od dzieci i nigdy więcej już bym nie chciał kobiety , bo po co jak chce innego z******ta defiacja rzygać się po prostu chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka zdrada skoro oboje mają kogoś na boku a wzajemnie sobie wszystko opowiadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś za to oni robią powinna być kara śmierci zero szacunku i wierności g****o warte jest ich to małżeństwo słyszysz autorko sram na ciebie jesteś zerem , jeszcze mi powiedz że w wieku 70 lat będziesz latać za kochankami to gratuluje życzę ci żebyś została sama i ten twój mąż też mega p******i jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakiś zboczeniec założył temat o swoich żałosnych fantazjach, a wy się nakręcacie. Chyba jakiś gimbus, co przeczytał w necie słowo cuckold i popisuje się jego znajomością :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy układ słyszałam o podobnym małżenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam nadzieję że robi sobie ktoś jaja bo te układy są chore takie osoby nie powinny mieć związku , nie wiecie co to miłość do jednej osoby wierność i szacunek , fakt może to gimbus który głupoty pisze ale to nie zmienia faktu że jego podejście jest głupie i niedorzeczne , jak chce żeby jego żonę ****ał inny to dla mnie jest taka osoba zerem ! nie zmienię zdania w tej sprawie ! jesteście największym gównem co chodzi po ziemi jak robicie takie g****o drugiej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale mam na sobie
Każdy żyje jak chce autorka napisała prawde o sobie Moje pytanie do osob 14:05 oraz 14:22 prosze wrecz błagam napiszcie o swojm życiu erotycznym (jeśli takie macie) Nie jestem złosliwa i nie mam zamiaru z was sie smiać poprostu chciałabym was poznać i przeczytać jak żyjecie Mam nadzieje że mnie nie zawiedziecie i opiszecie swoje życie erotyczne ( to prawdziwe) napiszcie czy jesteście szcześliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w tym złego, my też tak robimy, uważam że lepiej jak robimy to jawnie a nie kryjąc się przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jawnie za takie coś bym swoją żonę zabił a ona mnie jak mam zasady i ogromny szacunek wierność i jestem honorowy , a co do seksu jestem osobą że to moja sprawa co robię z kobietą swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale mam na sobie
Widzisz oceniasz kogoś bo jest inny? Ona napisała o swojm życiu intymnym ty nie potrafisz? Umiesz za to wydawać werdykty i krytykować Jeśli ona /oni są szcześliwi w takim zwiazku wiec w czym problem? Jeśli oni mowią sobie wszystko i wszystko o sobie wiedzą wiec? chyba nie mają z tym problemu? Czy jesteś na 100% pewny że twoja żona o wszystkim ci powiedziała i wiesz wszystko? Bo ja bym pewna nie była Przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:29 Każda zaznaczam KAŻDA meżatka przeżyła romans lub zauroczenie jesli żona ci o tym nie wspomniała znaczy że z jakiegoś powodu nie chce tego robić A oni mowią sobie o wszystkim i chyba nie mają tajemnic Może zwyczajnie wolisz żyć w nie swiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beato kim są pozostali partnerzy jak sie to zaczeło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Zawiercie
Szef meża, nastepny to kolega (najlepszy ) mojego meża oczywiscie przed meżem odstawia szopke nie wiedząc o tym że maż ma za każdym razem zdaną szczegołową relacje z każdego spotkania naprawde mamy ztego super ubaw Trzeci to pracownik stacji benzynowej pożerał mnie wzrokiem podrrywał i sie zaczeło ten też mysli że maż nic nie wie Gdy razem jesteśmy na tej stacji mamy fajną zabawe bo dochodzi do smiesznych sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korale mam na sobie - jeżeli uważasz, że udane życie erotyczne polega na k****eniu się na boki, to mogę ci tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie swoje potrzeby i to realizujecie ot wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mało wiesz o życiu. Taki układ wynik z wzajemnego zaufania i lepszy taki, niż by mieli się okłamywać. Do tego mają większe potrzeby, fantazje i je realizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×