Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takiej sytuacji z placu zabaw?

Polecane posty

Gość gość

W autku siedzi chłopiec ok 4 letni i bawi się, że kieruje. Podchodzi do niego drugi, młodszy ok 3 letni. Ten młodszy nie wsiada do auta, tylko zaczyna uderzać grubym, dużym patykiem w auto. Ten chłopiec z autka, prosi go żeby przestał, ale tamten dalej wywija kijkiem i uderza w auto, dość blisko tego chłopca ze środka. Chłopiec z autka ponawia prośby i mówi tamtemu żeby przestał. W sumie prosi go kilkukrotnie. Dwa kroki dalej stoi ojciec i babcia tego chłopca od kijka. W końcu ojciec rusza w kierunku chłopców i wyskakuje z pretensjami do tego chłopca z autka: "a co ci przeszkadza, że on sobie stuka?". Co o tym myślicie? Mnie zszokowało jak ludzie wychowują dzieci. Myślałam, że powie swojemu synowi żeby przestał uderzać kijem, a on miał do tego spokojnego pretensje, że co mu to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że gdy uroczy synuś dorośnie, to przywali jakimś mocarnym kijem zarówno tatusiowi jak i babci, a gdy się komuś poskarżą, to usłyszą "A co wam to przeszkadza?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku :O Kiedyś synek podrośnie, jako nastolatek będzie robił co zechce. Niestety, teraz coraz więcej jest takich rodziców. Moja znajoma pracuje w przedszkolu, niejedno opowiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co by powiedział jakby jakiś dres podszedł do jego auta i sobie stukal o nie kijem... Najlepiej bejsbolowym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam świadkiem takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezstresowe wychowanie. A jak zareagował A matka starszego chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bezmózgowa rodzina...szkoda dziecka ,ze wyrosnie na jakąś patolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie był opiekun czterolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spał na tylnim siedzeniu po przepiciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ciekawe co by powiedział jakby jakiś dres podszedł do jego auta i sobie stukal o nie kijem... Najlepiej bejsbolowym smiech.gif x To pewnie jego synek będzie za 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Raczej nie widziała tego, być może siedziała gdzieś na oddalonej ławce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatusiowie wcale nie są lepsi od matek, jak tak patrzę :D też rozpieszczają w chooy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bywa, że nawet bardziej. Albo w ogóle nie zwracają uwagi, albo zapatrzeni w swoje dziecko nie widzą, że ono właśnie krzywdzi innych. Z irytujących tatusiów widziałam kiedyś takiego, który do swojej córki cały czas zwracał się "lala". Ani raz nie użył jej imienia, cały czas "lala". Mnie już to irytowało, gdy to słyszałam, a ta dziewczynka słucha tego na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi ludzie nie powinni mieć dzieci. Niestety głupki mają najwięcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz same bachory wredne. Mamuśki głupie, więc nie ma się co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często jak siedze z tramwaju, to np. za mna siedzi baba z dzieckiem na kolanach, które z kolei w kołko stuka nogą w moje siedzenie, co tez mnie doprowadza do szału... ale mnie łatwo wyprowadzic z równowagi, i zawsze myslałam, ze tego typu sytuacje to mi nie powinny przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×