Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cholera w co ja się wpakowałem...

Polecane posty

Gość gość

Mam chyba szczeście. Zawsze uda mi się poderwać starszą. W tym przypadku poderwałem o3 lata starsza, zeby jeszcze było śmieszniej umówiłem się z nią na randkę. Nic by nie było, tylko ze ona jest zboczona, i chyba mysli tylko o jednym. Spoko. Z poczatku nie dawała się poderwać , jednak po czasie uległa, a ja nie wiem co zrobić, za szybko sie to toczy, a ja mam jeszcze inną dziewczynę, z którą też jestem na "kiedyś tam "umówiony, i nie wiem co zrobić, t o nie jest zwykła randka , tylko chwilowy romans, z którego nie wiem jak wybrnąć, Po za tym jest jeszcze inna dziewczyna, z którą teoretycznie też jestem umówiony ale jak mówię teoretycznie bo nigdy nie ma czasu i odpuściłem ale pamiętam.Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycofaj sie normalnie powiedz ze cos robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q odpowiedzi
Pomoc mozesz sobie jedynie sam. Daj sobie czas i dojrzej najpierw do zwiazku i do emocji z tym zwiazanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyć zawsze można: D pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Ale przepraszam, ubezwłasnowolniony jesteś czy co? Może w tej sytuacji mamy zapytaj? Ja pierdolę, a później toto się dziwi, że tyle lesbijek. Wszak wybór i tak pomiędzy cipami ostatecznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkaj się a po spotkaniu powiedz jej że to nie to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Tak przed południem? I żeby mi się nie okazało na dodatek, że tak naprawdę jesteś wysokim, przystojnym brunetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Jak z sokiem? Dlaczego bluźnisz tak okrutnie? Przed południem? :( Dobra. Mam nadzieję, że jesteś wystarczająco brzydka, bo jak na prawdziwą kobietę przystało, nie zniosę konkurencji 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor/ka caly czas zaklada tematy o tym samym ktory to juz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie było tylko ja do wczoraj zachowywałem się jak w amoku, jak odurzony nią, już jej jakieś dziwne zboczone teksty wysyłałem ona tez mi, ale dzisiaj rano zimna woda, ocknąłem się ze przecież jeszcze jest inna i jeszcze inna, i co ja mam jej powiedzieć? dzisiaj jesteśmy umówieni nie bardzo rozumiem, po co ja sie pakuję w takie relację, ktoś mi powiedział żeby zakończyć to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×